SAMSUNG Değerlendirmeleri ve Yorumları
Şimdi SAMSUNG websitesinde alışveriş yapın
Akıllı Telefonlar Alışveriş veya
Kategori Seçin
En Popüler Ürünler
En Çok Oy Verilen Ürünler

Akıllı Telefonlar Yorumları

Genel Değerlendirme:4,8 / 5 yıldız.
"ürünü alalı 3 gün oldu şuana kadar hiçbir eksi yönüne rastlamadım telefonu o kadar kurcaladım ettım tek beğenmedıgım sey şarjı çabuk bitiyor e zaten bütün akıllı telefonlardada böyle olduğu için çokk"... (tam yorumları oku)
Genel Değerlendirme:4,7 / 5 yıldız.
"Genel olarak iyi özelliklere sahip Tasarımıda gayet başarılı Fakat Bazı yönlerini sevmedim Araştırmadan aldım Sipariş verdim biraz pişman gibiyim. Kamerasının 3.15 mp olması bence çok kötü. Bu devirde"... (tam yorumları oku)
Genel Değerlendirme:4,6 / 5 yıldız.
"Aşık olduğum bir model 5 aydır kullanıyorum hayranım, samgungun diğer modellerine ve diğer markalara değişmeyeceğim bir ürün :) tavsiye ediyorum"... (tam yorumları oku)
Genel Değerlendirme:4,4 / 5 yıldız.
"ÜRÜNÜ ALALI 2 GÜN OLDU VE ÇOK MEMNUNUM HIZI ZARİFLİĞİ TASARIMI HARİKA"... (tam yorumları oku)
Genel Değerlendirme:4,4 / 5 yıldız.
"verdıgım en doğru kararlardan bırı benım ıcın o bır bılgısayar... :)"... (tam yorumları oku)
Genel Değerlendirme:4,4 / 5 yıldız.
"Telefonu alalı bikaç gün oldu çok güzel,çok hızlı.Fakat tek sıkıntısı 4 Gb'lık hafızadan sadece 1.3ünü veriyor.Geriye kalanı çok iyi"... (tam yorumları oku)
Genel Değerlendirme:4,3 / 5 yıldız.
"Kasa maalesef çok zayıf alçak bir yerden düşürdüm ve köşesi ezildi ve ekranın altında hafif açıklık oluştu çok şaşırdım açıkçası. Yazılım demek her şey demek değil telefon dış tasarımıyla da bir bütün"... (tam yorumları oku)
Genel Değerlendirme:4,3 / 5 yıldız.
"ABİ ÇOK İYİ telefon bi harika dünydaki en iyi telefonlardan birtanesi"... (tam yorumları oku)
Genel Değerlendirme:4,3 / 5 yıldız.
"kies ile baglanmıyor bsayardan dosya aktaramıyorum.ayrıca harika olan bir telefonda bekleme ışıgının olmaması çok kötü"... (tam yorumları oku)
Genel Değerlendirme:4,3 / 5 yıldız.
"Galaxy Grand'ımı yaklaşık 5 ay önce aldım. Yine Samsung bilgisayarım var fakat bu telefon sayesinde bilgisayarımı çok az kullanmaya başladım . Fiyatı da özelliklerine göre mükemmel. Çift simli olması"... (tam yorumları oku)
Genel Değerlendirme:4,3 / 5 yıldız.
"Telefon çok güzel . Hızlı hafif . Kasma sıkıntısı yok. Oyun grafikleride bi harika . Güncelleme internet hızından bahsetmiyorum..."... (tam yorumları oku)
Genel Değerlendirme:4,2 / 5 yıldız.
"iki senedir kullanıorm hiç bir sorun cıkarmadı sadece sarj kapakcıgı koptu baska hıc bır sorunu yok tskrler samsung"... (tam yorumları oku)
Genel Değerlendirme:4,2 / 5 yıldız.
"Ürün piyasaya çıkalı 1,5 yıl oldu ve sadece 4.1 den 4.1.2 ye güncellendi. Samsung'un bu telefona en azından 3 güncelleme vermesi gerekirdi diye düşünüyorum. Güncelleme gelmeyeceği artık kesin gibi. Ve"... (tam yorumları oku)
Genel Değerlendirme:4,2 / 5 yıldız.
"Ayrıca 4 gb hafıza kartını destekliyor 8gb taktım görmüyor :/"... (tam yorumları oku)
Genel Değerlendirme:4,1 / 5 yıldız.
"SAMSUN GLAXY Y POCKET NEO CEP TELEFONUNU 3 AY ÖNCE ALDIM. DOKUNMATİK EKRANI ÇOK KÖTÜ. EKRAN DOKUNMATİK AYARLARINI NE KADAR AYARLADIYSAMDA MENÜ VE REHBERİ GEÇ AÇIYOR. DAHA ÖNCEDE BİRKAÇ SAMSUNG CEP"... (tam yorumları oku)
Genel Değerlendirme:4,1 / 5 yıldız.
"sadece telefon olarak iyi. internetini kullanmaya başladığımdan beri kağnı gibi. RAM denilen parçanın nekadar önemli olduğunu bu telefon sayesinde öğrendim"... (tam yorumları oku)
Genel Değerlendirme:4 / 5 yıldız.
"herşeyi yeterli tek sorunu hafızası 4 uygulama yükledim fotoğraf çekmeye bile yer kalmadı. 16 gb sd cart aldım, fakat ona da sadece foto yükleniyor uygulama yükleyemedim. en güzel tarafı suya"... (tam yorumları oku)
Genel Değerlendirme:3,8 / 5 yıldız.
"İşlemcisi biraz daha yüksek olup (900mhz gibi) tasarımı biraz daha iyi olsaydı gerçekten çok iyi bir telefon fakat tasarımda çok eksik var. Tuşların üstünde ve ekranın arasında kalan kısım çok büyük o"... (tam yorumları oku)
Genel Değerlendirme:3,7 / 5 yıldız.
"Bana güvenin ve bu telefonu sakın almayın.Ben iyi sanarak aldım ve şimdi yavaş, ram'i düşük, işlemcisi kötü, dahili hafıza 190 mb olan bir telefona sahibim. Ne oyun oynayabiliyorum nede istediğim"... (tam yorumları oku)
Genel Değerlendirme:3,6 / 5 yıldız.
"arkadaslar bu fiyata daha iyi alabileceginiz telefon yok...varsa paylasın ...orta sekmen bi telofon gayette kullanışlı"... (tam yorumları oku)
1 2 sonra>>