SAMSUNG Değerlendirmeleri ve Yorumları
Şimdi SAMSUNG websitesinde alışveriş yapın
Akıllı Telefonlar Alışveriş veya
Kategori Seçin
En Popüler Ürünler
En Çok Oy Verilen Ürünler

Akıllı Telefonlar Yorumları

Genel Değerlendirme:5 / 5 yıldız.
"Kit-kat desteğinin verilmesi/verilecek olması en büyük artısı! S3 LTE ülkemizde malesef yok ancak bu model de ondan sonra S3 ün en iyi modeli!"... (tam yorumları oku)
Genel Değerlendirme:4,8 / 5 yıldız.
"Telefon orta kalitede süper bi telefon fiyatına bakıldığında çok bişey beklenmemeli özelliklerine baktım yorumlarada baktım güzel bi telefon yarın geliyor İnşallah beklediğim gibi olur.Herkese"... (tam yorumları oku)
Genel Değerlendirme:4,5 / 5 yıldız.
"Tek kelimeyle mükemmel bir telefon. Fakat aksuarları bulunmuyor."... (tam yorumları oku)
Genel Değerlendirme:4,4 / 5 yıldız.
"Bu özellikteki bir çok tek hatlı telefonlardan çok üstün performans gösteriyor.2 adet aldım çok memnunum.1Gb Ram,8Gb dahili Hafıza1.2ghz çiftçekirdek işlemci,5mega kamera,daha neler neler.NE"... (tam yorumları oku)
Genel Değerlendirme:4,4 / 5 yıldız.
"telefonumu 06/03/2014 tarihinde aldım. hayatımda kullandığım en mükemmel telefon.. günlük hayatta mesaj internet konusma oyun gibi seyleri cok kullanmama rağmen şarj çok iyi gidiyor.. görüntü kalitesi"... (tam yorumları oku)
Genel Değerlendirme:4,3 / 5 yıldız.
"Ben bu telefonu alalı 10 ay oldu neredeyse ilk 3 günde data aktarımı sıkıntısından tamire verdim 32 gün sonra ürün değişimi ile elime ulaştı. 25.06.2014 tarihinde ekran kırılması nedeniyle servise"... (tam yorumları oku)
Genel Değerlendirme:4,3 / 5 yıldız.
"özelliklerde 2 sim resimlerde ve detayda göstersede malesef tek simliymiş alınca ögrendim bunun dışında herşeyiyle cok güzel...."... (tam yorumları oku)
Genel Değerlendirme:4,2 / 5 yıldız.
"8 ay oldu alalı çok memnunum herkese tavsiye ederim"... (tam yorumları oku)
Genel Değerlendirme:4,2 / 5 yıldız.
"29.05.2014 te aldım.ilk aldığım akşamdan beri kendi kendine kapanıp açılıyor. batarya 1 günde bitiyor.2.ye servisten geldi.yine servise götüreceğim."... (tam yorumları oku)
Genel Değerlendirme:4,2 / 5 yıldız.
"hiç samsung telefon kullanmamıştım ama android işlemci populer olunca gereksinim duydum.Çok araştırdım ama hem fiyatıyla hemde performansıyla mükemmel bir telefon valla herkese gönül rahatlığıyla"... (tam yorumları oku)
Genel Değerlendirme:4,2 / 5 yıldız.
"Yaklaşık 1 yıldır s4 kullanıyorum.Samsung cok cakal bir firma 16 gb diye tel satıor alıorsunuz 8'ini bile kullanamıyorsunuz, neymiş efendim 8'inide sistem kullanıyormus hadi ordan,, Telefonda aşırı"... (tam yorumları oku)
Genel Değerlendirme:4,2 / 5 yıldız.
"android 4.2.2. gelse süper telefon aslında bir an önce jelly bean plus istiyoruz"... (tam yorumları oku)
Genel Değerlendirme:4,2 / 5 yıldız.
"5 aydır kullanıyorum çok güzel bir telefon tek kötü yanı pil .. sarj ediyorum ardından sadece 4 saat dayanıyor günde 2/3 kez sarj ediyorum bu konuda yardımcı olun lütfen :'(("... (tam yorumları oku)
Genel Değerlendirme:4,2 / 5 yıldız.
"Normal bir telefon kalitesinin çok altında. Teknik özellikleri kötü ayrıca android sürümü de oldukça düşük. Performansı ve depolama alanı çok kısıtlı ."... (tam yorumları oku)
Genel Değerlendirme:4,1 / 5 yıldız.
"1.Telefonum Note3 2.si bu ikisininde bendeki yeri bambaşka ama bunun rahat taşınması,küçücük görüntüsüne rağmen çok iş yapması harika."... (tam yorumları oku)
Genel Değerlendirme:4 / 5 yıldız.
"Aldığım günden beri deli oldummmm.. Güncellemezsin olmazz güncellersin donar deli oldum aldığım günden berii!!!!"... (tam yorumları oku)
Genel Değerlendirme:4 / 5 yıldız.
"Telefonu uzun araştırmalardan sonra aldım. Yaklaşık 3-4 aydır kullanıyorum. Gerçekten dayanıklı ve güzel bir telefon. Pek şikayet edilecek bir yanı yok. Hafızası hariç. 4GB yerine 8GB dahili bellek"... (tam yorumları oku)
Genel Değerlendirme:3,8 / 5 yıldız.
"İşlemcisi biraz daha yüksek olup (900mhz gibi) tasarımı biraz daha iyi olsaydı gerçekten çok iyi bir telefon fakat tasarımda çok eksik var. Tuşların üstünde ve ekranın arasında kalan kısım çok büyük o"... (tam yorumları oku)
Genel Değerlendirme:3,8 / 5 yıldız.
"Aksesuar arayanlar s7392 ile aynı aksesuarları kullanabilirsiniz . Ve ben müzik çalari bulamadım google play müzik var ama pek kullanışlı değil."... (tam yorumları oku)
Genel Değerlendirme:3,7 / 5 yıldız.
"Telefonu sadece 1 sene kullandım. Telefonun hızı bir süre sonra düşmeye başlıyor uygulamalar güncelleme istiyor güncelliyorsun ama sonra hafıza dolu diyor bu sefer ön belleği silmek zorunda kalıyorsun"... (tam yorumları oku)
1 2 sonra>>