SAMSUNG Değerlendirmeleri ve Yorumları
Şimdi SAMSUNG websitesinde alışveriş yapın
Akıllı Telefonlar Alışveriş veya
Kategori Seçin
En Popüler Ürünler
En Çok Oy Verilen Ürünler

Akıllı Telefonlar Yorumları

Genel Değerlendirme:5 / 5 yıldız.
"Kit-kat desteğinin verilmesi/verilecek olması en büyük artısı! S3 LTE ülkemizde malesef yok ancak bu model de ondan sonra S3 ün en iyi modeli!"... (tam yorumları oku)
Genel Değerlendirme:4,8 / 5 yıldız.
"hafıza sı bana yetmiyo hafızasından başka sorunu yok kısacası mukemmel bi samsun trend plusa güncelleme getirin s3 minide daha iyi olmasına rağmen s3 mini ye kitkat gelmek üzere trend plusa kitkat"... (tam yorumları oku)
Genel Değerlendirme:4,5 / 5 yıldız.
"Daha almadım ama her yönden çok güzel hafıza arttırılması da ayrı güzel ekran büyüklüğü normal kullanışlı bir telefon"... (tam yorumları oku)
Genel Değerlendirme:4,4 / 5 yıldız.
"telefonumu 06/03/2014 tarihinde aldım. hayatımda kullandığım en mükemmel telefon.. günlük hayatta mesaj internet konusma oyun gibi seyleri cok kullanmama rağmen şarj çok iyi gidiyor.. görüntü kalitesi"... (tam yorumları oku)
Genel Değerlendirme:4,4 / 5 yıldız.
"Özellikleri nedeniyle çok iyi bir tercih. Kamerası süper, kullanımı kolay, kullanım esnasında can sıkıcı takılmalar, kapanmalar vs. hiç olmuyor. Ancak cihaz çok fazla ısınıyor. Büyüklüğü de dezavantaj"... (tam yorumları oku)
Genel Değerlendirme:4,4 / 5 yıldız.
"Su geçirmeme özelliği için Ocak 2014 de aldığım cihazım Temmuz 2014 tatilde su altı fotoğrafı çekmek isterken :) Genel olarak insanlar telefonları özellikleri için alırlar ve vaad edileni beklerler ve"... (tam yorumları oku)
Genel Değerlendirme:4,3 / 5 yıldız.
"arkadaşlar harika bir telefon ama telefon ilk açılırken yeni android kullanlar için kolay siistem vardı onu açtım nasıl kapatırırm?"... (tam yorumları oku)
Genel Değerlendirme:4,2 / 5 yıldız.
"8 ay oldu alalı çok memnunum herkese tavsiye ederim"... (tam yorumları oku)
Genel Değerlendirme:4,2 / 5 yıldız.
"knox güvenlik uygulamasının yüklendiği andan itibari ile telefonda yetkilendirme vb. hiç bir şeyin olmaması biraz can sıkıcı telefon son derece iyi ve hoş olmasına rağmen knox uygulamasının"... (tam yorumları oku)
Genel Değerlendirme:4,2 / 5 yıldız.
"Kamera daha iyi yapılabilirdi.Kamerasına iki yıldız veriyorum. 8 Gb Hafıza var ama mevcut işletim sistemi vb programlardan dolayı kullanılabilen 5 GB ama Hafıza kartı ile bu sorun değil."... (tam yorumları oku)
Genel Değerlendirme:4,2 / 5 yıldız.
"5 aydır kullanıyorum çok güzel bir telefon tek kötü yanı pil .. sarj ediyorum ardından sadece 4 saat dayanıyor günde 2/3 kez sarj ediyorum bu konuda yardımcı olun lütfen :'(("... (tam yorumları oku)
Genel Değerlendirme:4,2 / 5 yıldız.
"S4 mini güncellemesi nerde bekle bekle ağaç olduk bence samsung almamak lazım. kıyamet gibi değişik model telefon üretilirmi."... (tam yorumları oku)
Genel Değerlendirme:4,2 / 5 yıldız.
"sayın samsung rica etsek de glaxy s3 mini nin androidini yükselte bilir misiniz? Türkiye'de bu ürün çok kullanılıyor bizi dikkate alırsanız seviniriz."... (tam yorumları oku)
Genel Değerlendirme:4,2 / 5 yıldız.
"Bence telefonun özellikleri olsun,tasarımı olsun harika.Minik Canavar dio annem :D Çünkü telefona 10-11 oyun indirmeme ramen çok hızlı ve kasmadan çalışıyo.Bence tek sorunu ön kamera olmaması.Onun"... (tam yorumları oku)
Genel Değerlendirme:4,1 / 5 yıldız.
"Telefonu aldığımdan beri kendi kendine erişilmez hale geliyor. "Mobil ağa erişilemiyor" diyerek sizi arayamaz ve aranamaz hale getiriyor. 3-4 defa servise götürdüm. Bir şeyler yaptılar ama tam olarak"... (tam yorumları oku)
Genel Değerlendirme:4 / 5 yıldız.
"Arkadaşlar uzun bir süredir android ile ilgilendiğim için sizlere biraz ace 2 hakkında bilgi vermek isterim. Telefon ilk alındığında 2.3.6 olarak elinize gelir ve bu sürüm nerdeyse tüm uygulamaları"... (tam yorumları oku)
Genel Değerlendirme:3,8 / 5 yıldız.
"İşlemcisi biraz daha yüksek olup (900mhz gibi) tasarımı biraz daha iyi olsaydı gerçekten çok iyi bir telefon fakat tasarımda çok eksik var. Tuşların üstünde ve ekranın arasında kalan kısım çok büyük o"... (tam yorumları oku)
Genel Değerlendirme:3,8 / 5 yıldız.
"Aksesuar arayanlar s7392 ile aynı aksesuarları kullanabilirsiniz . Ve ben müzik çalari bulamadım google play müzik var ama pek kullanışlı değil."... (tam yorumları oku)
Genel Değerlendirme:3,7 / 5 yıldız.
"Telefonu ilk aldığımda çok güzeldi fakat hafıza sorunu oldu ve telefon kasmaya başladı zaten telefon çok yavaş gelen aramaların bazıları açarken telefon donuyo ve kapanıyo"... (tam yorumları oku)
Genel Değerlendirme:3,7 / 5 yıldız.
"kasım ayında aldım güya tam aradığım telefondu, düşme sonrası arka kapağın çentikleri krıldı servis kullanıcı hatası dedi eyvallah deyip değiştirdim. teknik özelliklerinde 30 dk 1 mt su diyor yalan..."... (tam yorumları oku)
1 2 sonra>>