SAMSUNG Değerlendirmeleri ve Yorumları
Şimdi SAMSUNG websitesinde alışveriş yapın
Tabletler Alışveriş veya
Kategori Seçin
En Çok Oy Verilen Ürünler

Tabletler Yorumları

Genel Değerlendirme:5 / 5 yıldız.
"tablet güzel harika ama ben arama yapabilsem dahada memnun olacağım smt212 modeli kullanıyorum telefon görüşmesine açılsa iyi olacak"... (tam yorumları oku)
Genel Değerlendirme:4,7 / 5 yıldız.
"Pro 8.4 alacaktım, henüz Türkiye de piyasada olmadığı için bunu seçtim. Çok iyi iş görüyor aslında."... (tam yorumları oku)
Genel Değerlendirme:4,6 / 5 yıldız.
"Tablet güzel fakat oyunu açtığımda belli bir süre sonra kendi kendiliğinden kapanıyor. sorunu nasıl çözebilirim"... (tam yorumları oku)
Genel Değerlendirme:4,5 / 5 yıldız.
"O KADAR YENİ Kİ, KILIF BULUNMUYOR. NE DE KAPAK. TAB 1000'İ ALDIĞIMDA AYNI ANDA SİLİKON KAPAĞINI DA ALMIŞTIM. BÜTÜN TELEFONLARIMIN KILIFI VE KAPAĞI VAR, HER YERDE HER AN BULUNABİLİYOR. BUNA DA"... (tam yorumları oku)
Genel Değerlendirme:4,4 / 5 yıldız.
"kardeşim 4.2 yokmu 3g için olanı çıkmış bunda yok ne ala memleket"... (tam yorumları oku)
Genel Değerlendirme:3,6 / 5 yıldız.
"Donuyo diyenler internette herbişiyi indiriyorsunuz sonra virus kapıyor benim su anda 40 tane oyun var 25 program niye kasmıyo oyun performansında asphalt 8 de çok az bir donma var 1 sn den az sürüyor"... (tam yorumları oku)
Genel Değerlendirme:3,5 / 5 yıldız.
"Önermem. Kit kat olmasına rağmen S4'deki bir çok özellik yok. Reading Mode, Smart scroll, v.b. Auto parlaklık, hafif loş ışıkta hiç görünmez hale getiriyor. S4'de olan Auto'nun kademeleri yok."... (tam yorumları oku)