SAMSUNG Değerlendirmeleri ve Yorumları
Yorum Ana Sayfa > Bilgisayar/yan Ürünleri & Yazıcı Yorumlar

Bilgisayar/yan Ürünleri & Yazıcı Yorumları

Genel Değerlendirme:4 / 5 yıldız.
"İlk 2 yılı çok iyiydi. Şu anda 4. yılı ve çok ısınmaya başladı. 20 dakika oyun oynayınca ısınmadan dolayı otomatik olarak kapanıyor. Normal işlemlerde ile ısınmadan dolayı sıcaklığı klavyeye kadar"... (tam yorumları oku)
Genel Değerlendirme:4 / 5 yıldız.
"Fiyatına göre çok büyük işler başarabilen çok yüksek performanslı bir yazıcı, kesinlikle tercih edilir."... (tam yorumları oku)
Genel Değerlendirme:4 / 5 yıldız.
"herşey çok güzel ama mikrofon yok! çok yazık.. çok üzüldüm, aldıktan sonra farkettim."... (tam yorumları oku)
Genel Değerlendirme:4 / 5 yıldız.
"Samsung N150 netbook, iki sene önce satın aldım ve pil ömrü 1(bir) saate düştü."... (tam yorumları oku)
Genel Değerlendirme:4,1 / 5 yıldız.
"ekran o kadar parlıyor ki anlatamam. tek bir açıyla ekranı görebiliyorsunuz. onun dışında 2 kişi ekrana bakarken aynı açıdan bakmazsanız göremiyorsunuz. çok fena ısınıyor. tuşlar sahte. berbat. keşke"... (tam yorumları oku)
Genel Değerlendirme:4,1 / 5 yıldız.
"Laptop'u aldığımdan beri çok memnunum. Grafik kartından gayet iyi bi performans aldım. Çift ekran kartının olması da bilgisayarın göz önünde bulundurulması gereken bir özellik. Wireless Kartı"... (tam yorumları oku)
Genel Değerlendirme:4,3 / 5 yıldız.
"Alınabilecek en ideal bilgisayar diyebilirim... i3-i5-i7 ler çıktı.. bu bilgisayar core2 duo olmasına rağmen süper... oyun naımna performans eksiği görmedim... olumsuz yazanlar kullanmasını"... (tam yorumları oku)
Genel Değerlendirme:4,3 / 5 yıldız.
"2009 yılında aldığım bilgisayar son zamanlarda çıkan bilgisayarlarla bile mücadele edebilecek güçte. Her ne kadar zamanla gücünü ve rekabet şansını azaltsa bile hala yeni bir bilgisayar almamamın tek"... (tam yorumları oku)
Genel Değerlendirme:4,3 / 5 yıldız.
"alırken kararsızdım ama şimdi iyi karar diyorum. sessiz çalışıyor pil ömrü uzun windovs derecelendirme 5.9 daha ne olsun"... (tam yorumları oku)
Genel Değerlendirme:4,4 / 5 yıldız.
"Bitmek bilmeyen anakart hatası yüzünden artık sattım.Sürekli donma kasılma kitlenme yapıyor.Yetkili servis anakart değişmesine rağmen devam ediyor sorunlar.Tekrar servise verdiğimde ise sıkıntı yok"... (tam yorumları oku)
Genel Değerlendirme:4,5 / 5 yıldız.
"Su anda bu tv'yi, Ps3,Monitör,Tv ve dvd player olarak kullanıyorum küçük kullanışlı led full hd bence En mantıklısı"... (tam yorumları oku)
Genel Değerlendirme:4,5 / 5 yıldız.
"Sınıfımda ve evimde en verimli kullandığım makinadır."... (tam yorumları oku)
Genel Değerlendirme:4,5 / 5 yıldız.
"İŞLEMCİ VE HIZINA DİYECEĞİM YOK AMA HERHANGİ BİR DARBE VS OLMADAN EKRAN GİTTİ TUŞUNA BASARKEN EKRANI OYNATIRKEN BİLE BİRŞEY OLACAK DİYE İRKİLİYORUM ARTIK KULLANDIĞIM EN KÖTÜ KASAYA SAHİP LAPTOP"... (tam yorumları oku)
Genel Değerlendirme:4,5 / 5 yıldız.
"Bu güne kadar aldığım en iyi bilgisayar diyebilirim. Tasarımınına hayran olmamak elde değil. Yurt dışından biraz daha uygun fiyata aldım fakat ülkemizdeki emsallerini farklı faktörleri"... (tam yorumları oku)
Genel Değerlendirme:4,5 / 5 yıldız.
"Bilgisayar gerçekten çok güzel yaklaşık bir sene kullandım ve ara sıra sorunlar çıkmasına rağmen mükemmel bir bilgisayar diyebilirim alacak arkadaşlar hiç durmasın ve alsın öneriyorum mesela gta 4'ü"... (tam yorumları oku)
Genel Değerlendirme:4,6 / 5 yıldız.
"Ürünü yaklaşık 2 yıldır kullanıyorum, her türlü çabama rağmen ne aldığım sistem hatalarında kurtulabildim, ne de performansı i7 işlemcili 8gb ramlı harici ekran kartlı bir bilgisayara yakışır hale"... (tam yorumları oku)
Genel Değerlendirme:4,6 / 5 yıldız.
"Bilgisayar hafif, tasarımı mükemmel, hızına rakip yok. Çok güzel bi ürün."... (tam yorumları oku)
Genel Değerlendirme:4,9 / 5 yıldız.
"Pil süresi gerçekten de piyasadaki diğer cihazlardan çok daha iyi ve stabil samsung burda da farkını ortaya koymuş sistem optimizasyonu harika ben bir Developer olarak yazılım amacı ile almıştım ancak"... (tam yorumları oku)
Genel Değerlendirme:4,9 / 5 yıldız.
"samsung un bütün laptop larındaki şekil(görünüm) hep aynı tutulmuş dizayn hep böyle ama yinede görünüşü güzel ve özellikleriyle baş döndürüyor."... (tam yorumları oku)
Genel Değerlendirme:5 / 5 yıldız.
"diğer renkli-renksiz yazıcılar 1.katta ML-1660 100. katta abartmıyorum bunlar gerçek 2 saniyede şıp önünde fısıltıdan bile daha sessiz çok rahat tavsiye edrim (((((((((::::::::::"... (tam yorumları oku)
<<önce 1 2 3 sonra>>