SAMSUNG Değerlendirmeleri ve Yorumları
Yorum Ana Sayfa > Samsung Beyaz Yorumlar > Buzdolabı Yorumlar

Buzdolabı Yorumları

Genel Değerlendirme:5 / 5 yıldız.
"Bence kalite olarak teknoloji olarak mükemmel. Samsung markası gene kalitesini konuşturmuş. Sogutması mükemmel. Ve en önemlisi dolap çalışıyormu çalışmıyormu belli değil. Okadar sessiz bir çalışıyor."... (tam yorumları oku)
Genel Değerlendirme:5 / 5 yıldız.
"Yukarıda modeli geçen buzdolabımı alalı bir ay oldu nerdeyse.Soğutma özelliği 10 numara.Dizayn yani tasarım da mükemmel.ama tasarım konusunda bi eksisi var (bence tabi) o da rafların tasarımsal olarak"... (tam yorumları oku)
Genel Değerlendirme:5 / 5 yıldız.
"süper çok çok harika begendım tavsıye ederım onceden korkmustum ama alınca korkularım bos oldugu anlasıldı"... (tam yorumları oku)
Genel Değerlendirme:5 / 5 yıldız.
"DIŞ TASARIM HARİKA İÇ SOĞUTMA MÜKEMMEL SAMSUNG KALİTESİ TARTIŞILMAZ.CEP TELEFONUM,FOTOĞRAF MAKİNASI,BUZDOLABIM SAMSUNG ŞİMDİ ÇAMAŞIR MAKİNASIDA (Samsung WF1802WPC/YAH) ALMAYI DÜŞÜNÜYORUM."... (tam yorumları oku)
Genel Değerlendirme:5 / 5 yıldız.
"çok kaliteli bir buzdolabı tavsiye ederim .Dolap kısmı geniş ailelere hitap etmeyebilir."... (tam yorumları oku)
Genel Değerlendirme:5 / 5 yıldız.
"Karar vermeden önce çok araştırdım, iki ürün arasında kararsız kaldım.En sonunda samsung da karar kıldım ve iyi ki almışım."... (tam yorumları oku)
Genel Değerlendirme:4,5 / 5 yıldız.
"harika görünüyorrrrr gerçekten ben kendim böyle bi buzdolabı almayı düşünüyordum fiyatı da böyle bir dolap için çok uygun bence"... (tam yorumları oku)
Genel Değerlendirme:4,3 / 5 yıldız.
"Gerek kullanım açısından, gerek tasarruf yönünden harikulade bir buzdolabı. Büyük buzdolabım olsun istiyordum bu sebeple 2 adet aldım. Çift kapılı buzdolabından daha ucuza geldiğini ve çok daha"... (tam yorumları oku)
Genel Değerlendirme:4 / 5 yıldız.
"ürünü yaklaşık 1,5 aydır kullanıyoruz , biraz tereddütte kalarak aldık ama şuan için çok çok memnunuz , yiyecekleri uzun süre taze muhafaza edebiliyor umarım böyle devam eder ve yıllarca"... (tam yorumları oku)
Genel Değerlendirme:3,8 / 5 yıldız.
"su pınarı çok güzel çalışıyor,hiç öyle bozulma felan yok,iç hacmı çok geniş besinler bozulmuyor taze kalıyor.bence bu ürünü alın daha açık nasıl söyleyebirimki."... (tam yorumları oku)
Genel Değerlendirme:3 / 5 yıldız.
"sebzeler uzun süre taze kalıyor sessiz çalşıyor fakat soğutucu kısmındaki aydınlatma ışığı içinden su akıtıyor"... (tam yorumları oku)
Genel Değerlendirme:3 / 5 yıldız.
"Evlenirken tüm beyaz eşyalarımızı Samsungdan aldık ve buzdolabo da bu üründen aldık. Çok az elektrık harcıyor ve çok sessiz, soğutması tasarımı mükemmel, alt taraftaki soğutucu da harik büyük olmasına"... (tam yorumları oku)
Genel Değerlendirme:3 / 5 yıldız.
"Bu dolabı alalı tam 4 yıl oldu ve sorunsuz tıkır tıkır çalışıyor teşekkürler samsung"... (tam yorumları oku)
Genel Değerlendirme:3 / 5 yıldız.
"Dün evimize teslim edilen dolabın ses seviyesi oldukça yüksek . desibel değeri özelliklerde de belirtilmemiş bulunmakta. Ayrıca soğutucu kapakta bulunan rafa büyük su /meşrubat (2,5 ve 1,5 lt)"... (tam yorumları oku)
Genel Değerlendirme:3 / 5 yıldız.
"Samsung'un birkac modeline baktik. Diger modellerde sorduk fakat bu modelin kapi yonunun degisip degismedigini es gecmisiz. Maalesef degismiyor. 600 TL ekstra verip ust modelini alalim dedik onda bile"... (tam yorumları oku)
Genel Değerlendirme:2,5 / 5 yıldız.
"çok ses çıkartıyor daha 5ay oldu neden bu kadar erken ben bu ürünü marka diye aldım ama beklentimi karşılamadı"... (tam yorumları oku)
Genel Değerlendirme:2,4 / 5 yıldız.
"Ürünleri uzun süre taze tutması , elektrik tüketiminin az olması ve geniş iç hacim ürünün artılarından. Gürültülü çalışmasıda olmasa mükemmel diyebiliriz."... (tam yorumları oku)
Genel Değerlendirme:2,2 / 5 yıldız.
"buzdolabını alalı 4 yıl oldu garanti belgesi biter bitmez dolap içindekileri dondurmaya başladı en kısık ayarda dahi içindeki sebzeler donuyor içi su doluyor hiç memnun değilim bu dolaptan kimseyede"... (tam yorumları oku)
Genel Değerlendirme:1 / 5 yıldız.
"bu ürünü alacaklar derin dondurucunun ısı ayarına dikkat etsin.Derin dondurucu max konumuna ayarlı ıken -18 c lere ancak ulasıyor,min. ve optımum ayarlarında sıfır dereceye kadar düşebiliyor sıcaklık"... (tam yorumları oku)
Genel Değerlendirme:1 / 5 yıldız.
"20 Mayıs 2013 tarihinde aldık.Aldığımız günden beri sıkıntılı.Sürekli alarm ötüyor.Servis bu modelde kronik sıkıntı olduğunu belirti.Fabrika cıkışından bazı ürünlerin mıknatısından dolayı arıza"... (tam yorumları oku)