SAMSUNG Değerlendirmeleri ve Yorumları
Şimdi SAMSUNG websitesinde alışveriş yapın
Buzdolabı Alışveriş veya
Kategori Seçin
Yorum Ana Sayfa > Samsung Beyaz Yorumlar > Buzdolabı Yorumlar

Buzdolabı Yorumları

Genel Değerlendirme:5 / 5 yıldız.
"Bence kalite olarak teknoloji olarak mükemmel. Samsung markası gene kalitesini konuşturmuş. Sogutması mükemmel. Ve en önemlisi dolap çalışıyormu çalışmıyormu belli değil. Okadar sessiz bir çalışıyor."... (tam yorumları oku)
Genel Değerlendirme:5 / 5 yıldız.
"süper çok çok harika begendım tavsıye ederım onceden korkmustum ama alınca korkularım bos oldugu anlasıldı"... (tam yorumları oku)
Genel Değerlendirme:5 / 5 yıldız.
"DIŞ TASARIM HARİKA İÇ SOĞUTMA MÜKEMMEL SAMSUNG KALİTESİ TARTIŞILMAZ.CEP TELEFONUM,FOTOĞRAF MAKİNASI,BUZDOLABIM SAMSUNG ŞİMDİ ÇAMAŞIR MAKİNASIDA (Samsung WF1802WPC/YAH) ALMAYI DÜŞÜNÜYORUM."... (tam yorumları oku)
Genel Değerlendirme:5 / 5 yıldız.
"çok kaliteli bir buzdolabı tavsiye ederim .Dolap kısmı geniş ailelere hitap etmeyebilir."... (tam yorumları oku)
Genel Değerlendirme:5 / 5 yıldız.
"Karar vermeden önce çok araştırdım, iki ürün arasında kararsız kaldım.En sonunda samsung da karar kıldım ve iyi ki almışım."... (tam yorumları oku)
Genel Değerlendirme:4,5 / 5 yıldız.
"harika görünüyorrrrr gerçekten ben kendim böyle bi buzdolabı almayı düşünüyordum fiyatı da böyle bir dolap için çok uygun bence"... (tam yorumları oku)
Genel Değerlendirme:4,1 / 5 yıldız.
"görünüm açısından çık şık bir buzdolabı, ama o kadar sesli çalışıyorki, insanı rahatsız ediyor. aldıkdan 2 ay sonra ses bir anda artıyor ve servisde çözmüyor sıkıntınızı. ben pişman oldum."... (tam yorumları oku)
Genel Değerlendirme:4 / 5 yıldız.
"ürünü yaklaşık 1,5 aydır kullanıyoruz , biraz tereddütte kalarak aldık ama şuan için çok çok memnunuz , yiyecekleri uzun süre taze muhafaza edebiliyor umarım böyle devam eder ve yıllarca"... (tam yorumları oku)
Genel Değerlendirme:3,8 / 5 yıldız.
"su pınarı çok güzel çalışıyor,hiç öyle bozulma felan yok,iç hacmı çok geniş besinler bozulmuyor taze kalıyor.bence bu ürünü alın daha açık nasıl söyleyebirimki."... (tam yorumları oku)
Genel Değerlendirme:3 / 5 yıldız.
"sebzeler uzun süre taze kalıyor sessiz çalşıyor fakat soğutucu kısmındaki aydınlatma ışığı içinden su akıtıyor"... (tam yorumları oku)
Genel Değerlendirme:3 / 5 yıldız.
"Bu dolabı alalı tam 4 yıl oldu ve sorunsuz tıkır tıkır çalışıyor teşekkürler samsung"... (tam yorumları oku)
Genel Değerlendirme:2,5 / 5 yıldız.
"çok ses çıkartıyor daha 5ay oldu neden bu kadar erken ben bu ürünü marka diye aldım ama beklentimi karşılamadı"... (tam yorumları oku)
Genel Değerlendirme:2,4 / 5 yıldız.
"Nette okuduğum hemen herşey doğru çıktı..Bazen çok gürültülü çalışıyor. İç hacmi çok geniş, sebzeleri uzun süre taze tutuyor. Enerji tüketimi gerçekten düşük,ilk faturada hemen farkediyorsunuz. İçi"... (tam yorumları oku)
Genel Değerlendirme:2,4 / 5 yıldız.
"RT54QBPN model buzdolabımı cumartesi günü teslim aldım. Yazılan bazı yorumlar beni korkutmuştu fakat yersiz olduğunu gördüm. İnsanların beklentileri değişik seviyelerde olabiliyor fiyat penformans"... (tam yorumları oku)
Genel Değerlendirme:1 / 5 yıldız.
"ALMIŞ OLDOĞUM BUZ DOLABI ARIZALI ÇIKTI. TATİLDEN DÖNDÜĞÜMDE EVİMİN HER TARAFININ KOKTUĞUNU FARKETTİM VE İÇİNDE BOZULAN GIDALARIMDA CABASI."... (tam yorumları oku)
Genel Değerlendirme:1 / 5 yıldız.
"20 Mayıs 2013 tarihinde aldık.Aldığımız günden beri sıkıntılı.Sürekli alarm ötüyor.Servis bu modelde kronik sıkıntı olduğunu belirti.Fabrika cıkışından bazı ürünlerin mıknatısından dolayı arıza"... (tam yorumları oku)