SAMSUNG Değerlendirmeleri ve Yorumları
Yorum Ana Sayfa > Samsung Beyaz Yorumlar > Çamaşır Makinesi Yorumlar

Çamaşır Makinesi Yorumları

Genel Değerlendirme:5 / 5 yıldız.
"42 yıllık evlılık hayatımda defalarca makina degiştirdim bu makinayı aldım süper yıkıyor fazla kjrjşık çıkmıyor.deterjan kalıntısı yok camaşır makinası alacaklar hiç terettüt etmesin teşekkürler"... (tam yorumları oku)
Genel Değerlendirme:5 / 5 yıldız.
"Sessize yakın çalışıyor ve temiz yıkıyor. Kullanımı kolay ve anlaşılır... Kayışlı motorlara göre inverter motor büyük avantajlar sağlıyor. Ürünü almadan önce rakip marka ve modelleri uzun süre"... (tam yorumları oku)
Genel Değerlendirme:4,8 / 5 yıldız.
"teknoji lideri samsung...gercekten beyaz esyada cok yuksek kalıteyi sunuyor...hic teredüt edilmeden alınablir...para veriyorsan samsung tam adresi...10 yıl motor garantisi cok iyi..."... (tam yorumları oku)
Genel Değerlendirme:4,5 / 5 yıldız.
"2013den beri kullanıyorum program sayısı az bize göre az kot ve ütüsüz yada perde gibi programlar yok ayrıca kısa program 15 dakika yeteli değil terli eşyalara Yazgünü iyi ama çalışan aileler için"... (tam yorumları oku)
Genel Değerlendirme:4,5 / 5 yıldız.
"Sessiz ve özellikleri cok güzel.Dogrusu görünüşünü çok beğendim ama samsung marka çamaşır makinesi kullanan bir kişi bile yoktu.tereddütte kalmıştım ama cesaret edip aldım.Kesinlikle tavsiye ederim."... (tam yorumları oku)
Genel Değerlendirme:4,3 / 5 yıldız.
"Herkese tavsiye ederim ben alalı yaklaşık 6ay oluyor, nen böyle bir teknoloji ve konfor görmedim,teşekkürler samsung"... (tam yorumları oku)
Genel Değerlendirme:4,3 / 5 yıldız.
"byük umutlarla hanıma en iyi en mükemmel bir makine almak istedim. bulundum yerde bütün modelleri görme imkanım yoktu. ,internetten aradım smasung medlelri içinde cristal blede indirim varmış ama"... (tam yorumları oku)
Genel Değerlendirme:4 / 5 yıldız.
"Yıkama ve kurutmanın aynı makinede yapılması iyi fikir değilmiş. Kurutma sırasında makinenin içinde hav toplanıyor ve bir sonraki yıkamada, yıkanan çamaşırlara yapışıyor. Bu yüzden kurutma yaptıktan"... (tam yorumları oku)
Genel Değerlendirme:4 / 5 yıldız.
"Tasarım Olarak Muhteşem Sessiz Programları Bütün Yıkama Türleri İçin İdeal Kullanımı Basit Eco Bubble Özelliğide Var Daha Ne Olsun..."... (tam yorumları oku)
Genel Değerlendirme:3,9 / 5 yıldız.
"harika denilebilecek fiyatlara bu kalite inanılmaz şahane demek isteyebilirim... kuşadası"... (tam yorumları oku)
Genel Değerlendirme:3,8 / 5 yıldız.
"ECO BUBLE YOM.EN ÖNEMLİSİ SERAMİK RESİSTANS VAR DİYE ÜRÜNÜ SATTILAR.FAKAT ÜRÜNDE KESİNLİKLE SERAMİK RESİSTANS YOK ALIRKEN DİKKAT EDİN."... (tam yorumları oku)
Genel Değerlendirme:3,8 / 5 yıldız.
"Tasarım,özellikler ve yaptığı iş açısından gayet tatminkar.Çok temiz yıkıyor,köpük teknolojisi güzel eşyalarınıza nüfuz ediyor kiri daha rahat çıkarıyor,köpük kalmamasını sağlıyor,sessiz bir motora"... (tam yorumları oku)
Genel Değerlendirme:3,5 / 5 yıldız.
"telefonumdan memnunum çamaşır makinasınıda denedim"... (tam yorumları oku)
Genel Değerlendirme:3,3 / 5 yıldız.
"makina 1,5 yılda yük hatası vermeye başladı ve bu kadar parayı boşuna verdiğimi düşünüyorum"... (tam yorumları oku)
Genel Değerlendirme:3 / 5 yıldız.
"ürünü 2 gün önce aldım 2 defa kullandım özellikle kurutma esnasında ağır lastik kokusu çıkıyor ve bu çamaşırlarıda kokutuyor sebebini öğrenebilir miyim ?"... (tam yorumları oku)
Genel Değerlendirme:2,5 / 5 yıldız.
"Yaklaşık iki yıl önce aldığım samsung wf0700ncw kodlu çamaşır makinesi çamaşırlarda delik açtığı gibi deterjan hiçbir şekilde makinede köpürmüyor makine hiç temizlemiyor hiç memnun değilim"... (tam yorumları oku)
Genel Değerlendirme:2,1 / 5 yıldız.
"Merhaba bu üründen cok memnun kaldım eski makinalar gibi değil . 1200 devirde biraz fazla ses cikartiyor ama rahatsız etmiyor ."... (tam yorumları oku)
Genel Değerlendirme:1 / 5 yıldız.
"Çamaşır makinesi hiç su almıyor.aldığı su çamaşırları anca nemlendiriyor o halde yıkayınca da çamaşırlar soluyor.hiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiç memnun değilim."... (tam yorumları oku)