SAMSUNG Değerlendirmeleri ve Yorumları
Yorum Ana Sayfa > Samsung Beyaz Yorumlar > Çamaşır Makinesi Yorumlar

Çamaşır Makinesi Yorumları

Genel Değerlendirme:5 / 5 yıldız.
"2 yıldır kullanıyorum çok memnunum, ütüye hazır moduna bayılıyorum. Keşke diyorum 8kg ler daha erken çıksaydı da onu alsaydım dedim sonra. Bence kesinlikle samsung alın ve 8kg alın."... (tam yorumları oku)
Genel Değerlendirme:5 / 5 yıldız.
"Bir haftadır kullanıyoruz . Makine gayet sesiz yıkamasıda güzel ve ekonomik Yorgan yıkamak için7kg küçük geliyor Alacak olanlara tavsiyem 8kg"... (tam yorumları oku)
Genel Değerlendirme:5 / 5 yıldız.
"urunu alali 6 ay oldu hicbir sorun yasamadim kiyafetleri tamamen kurutuyo sessiz calisiyor urunu alirken kararsizdim kiyafetleri tam kuruturmu ,nekadar sesli calisiyo yorgan yikarmi diye dusunuyodum."... (tam yorumları oku)
Genel Değerlendirme:4,8 / 5 yıldız.
"iyi güzel gibi görünüyo samsung ucuza kaçıyo gibime geliyor hehe"... (tam yorumları oku)
Genel Değerlendirme:4,7 / 5 yıldız.
"Yanlışlıkla eskiden koyu renklilerle yıkamış olduğum beyaz çamaşırlarımın Uzun süredir çıkmayan lekelerini beklediğimden daha fazla temizledi. Neredeyse tamamen çıkarttı. Ve yıkarken müthiş bir"... (tam yorumları oku)
Genel Değerlendirme:4,7 / 5 yıldız.
"Daha önce wd 7704 bir model kurutmalı kullandım 4 yıldan uzun bir süre bozulmadı ve ilk bozulmada değişim yaptılar ve bu moldan önce wd702u model önerdiler yoksa siZ model beğenin dediler ama ben bu"... (tam yorumları oku)
Genel Değerlendirme:4,4 / 5 yıldız.
"PİYASADA SATILAN DİYER MARKALARA GÖRE SAMSUNG BENCE ONLARDAN ÇOK DAHA İYİ VE SERVİSLERİDE ÖYLE KURULUM İÇİN GELEN SERVİS ELEMANLARININ GÜLER YÜZÜ VE BİLGİSİ ÇOK İYİDİ. SAMSUNGA BUNUN İÇİN TEŞEKÜRLER."... (tam yorumları oku)
Genel Değerlendirme:4,4 / 5 yıldız.
"Makineyi öyle çok sevdim ki; son 4 gündür sürekli çamaşır yıkıyorum. Kurutma özelliği beklentilerimi karşıladı. Alırken tereddütlerim vardı ancak şu anda "neden daha önce almadım" diye kendime"... (tam yorumları oku)
Genel Değerlendirme:4,3 / 5 yıldız.
"byük umutlarla hanıma en iyi en mükemmel bir makine almak istedim. bulundum yerde bütün modelleri görme imkanım yoktu. ,internetten aradım smasung medlelri içinde cristal blede indirim varmış ama"... (tam yorumları oku)
Genel Değerlendirme:4 / 5 yıldız.
"ben daha az gürültürlü bir makine bekliyordum. ayrıca nedense internetten alınan ürün farklı mı oluyor bilmiyorum. anlatılan özelliklerine göre daha yapmacık geldi. şimdilik çalışmasında sorun yok."... (tam yorumları oku)
Genel Değerlendirme:4 / 5 yıldız.
"fiyat performans olarak gayet iyi bir makina.kapagı 180 derece donseydi daha guzel olurdu .malzeme plastik boyama.inox govde degil.inox olaydı daha hos gorunurdu.alt tarafta bulunan pislik toplama"... (tam yorumları oku)
Genel Değerlendirme:4 / 5 yıldız.
"Samsung çamaşır makinesinin kapakları elle tutulduğunda iz bırakıyor.Mağazalarda gördüğüm ürünlerin çoğunda bunu gözlemledim.Artık bu sorunu çözün ben de makinenizi alayım."... (tam yorumları oku)
Genel Değerlendirme:3,8 / 5 yıldız.
"Bu makinayı almadan önce çok düşündüm .İlk kez beyaz eşyada Samsung .Dizaynı etkileyici,ve son yıllarda ileri giden teknolojisiyle ve satış danışmanı ile bana güven verdi.İnanın makine süper.Özellikle"... (tam yorumları oku)
Genel Değerlendirme:3,7 / 5 yıldız.
"Merhabalar Ürünü alana kadar herşey güzeldi ama aldıktan yaklasık 2.5 ay sonra kötü plastik-bakalit tarzı koku nedeniyle servisi cagırdım ayrıca cok ses cıkarıyordu. Gelen servis cihazın kazan"... (tam yorumları oku)
Genel Değerlendirme:3,5 / 5 yıldız.
"telefonumdan memnunum çamaşır makinasınıda denedim"... (tam yorumları oku)
Genel Değerlendirme:3,3 / 5 yıldız.
"su tüketimi diğer makinalar 100-110 lt civarında .bu makina 77 litre.kurutmalı makinalarda bu önemli.çünkü kurutmadada nem için su alıyor.kurutmasız makinalara göre yaklaşık iki misli su"... (tam yorumları oku)
Genel Değerlendirme:3 / 5 yıldız.
"Eski makinemizden sonra umutla aldigimiz makine temiz yikamiyor..camasrilar özeliklikle kirliyse mutlaka lekeli kalıyor..."... (tam yorumları oku)
Genel Değerlendirme:3 / 5 yıldız.
"Artılar: İyi tasarım, tasarruflu,ön panel kullanımı çok kolay ve sessiz çalışıyor. Süper. Eksiler: Deterjan kutusunun girdiği hazne 1,5 yılda bir deliniyor (3 yıldır kullanıyorum). Belli ki üretim"... (tam yorumları oku)
Genel Değerlendirme:2,6 / 5 yıldız.
"çamaşırları kirli çıkarıyor. susuz yıkıyor desem yeridir. bunun bir çaresi olmalı. hanım güzel yıkamıyor deyip kafamın etini yiyor..."... (tam yorumları oku)
Genel Değerlendirme:2,2 / 5 yıldız.
"Yaklaşık 8 aydır bu ürünü kullanıyorum, en fazla kullandığım program 50 dk'lık sık yıkama programı ve genellikle 40 derecede yıkama yapıyorum, çamaşırlarım tertemiz çıkıyor.Burdaki yorumları şaşkınlık"... (tam yorumları oku)
1 2 sonra>>