SAMSUNG Değerlendirmeleri ve Yorumları
Şimdi SAMSUNG websitesinde alışveriş yapın
Çamaşır Makinesi Alışveriş veya
Kategori Seçin
En Çok Oy Verilen Ürünler
Yorum Ana Sayfa > Samsung Beyaz Yorumlar > Çamaşır Makinesi Yorumlar

Çamaşır Makinesi Yorumları

Genel Değerlendirme:5 / 5 yıldız.
"Yanlışlıkla eskiden koyu renklilerle yıkamış olduğum beyaz çamaşırlarımın Uzun süredir çıkmayan lekelerini beklediğimden daha fazla temizledi. Neredeyse tamamen çıkarttı. Ve yıkarken müthiş bir"... (tam yorumları oku)
Genel Değerlendirme:5 / 5 yıldız.
"çamaşır derdiniz sona ersin istiyorsanız kesinlikle tavsiye ederim.Bir defada tüm balkonunuz mis gibi çamaşırlarla dolsun istiyorsanız da...Bu fiyatlara böyle özellikler bulamam diyorsanız"... (tam yorumları oku)
Genel Değerlendirme:5 / 5 yıldız.
"Hiç düşünmeden alabileceğiniz bir makina ve arkasında Samsung garantisi/kalitesi var."... (tam yorumları oku)
Genel Değerlendirme:4,7 / 5 yıldız.
"Daha önce wd 7704 bir model kurutmalı kullandım 4 yıldan uzun bir süre bozulmadı ve ilk bozulmada değişim yaptılar ve bu moldan önce wd702u model önerdiler yoksa siZ model beğenin dediler ama ben bu"... (tam yorumları oku)
Genel Değerlendirme:4,5 / 5 yıldız.
"Samsung'un beyaz eşyası olarak ilk kez bulaşık makinesini almıştım. Çok memnun kaldık, şimdi de çamaşır makinesini aldık. Çamaşır makineside, Bulaşık makinesi gibi gayet güzel, memnunuz. Fazla"... (tam yorumları oku)
Genel Değerlendirme:4,4 / 5 yıldız.
"PİYASADA SATILAN DİYER MARKALARA GÖRE SAMSUNG BENCE ONLARDAN ÇOK DAHA İYİ VE SERVİSLERİDE ÖYLE KURULUM İÇİN GELEN SERVİS ELEMANLARININ GÜLER YÜZÜ VE BİLGİSİ ÇOK İYİDİ. SAMSUNGA BUNUN İÇİN TEŞEKÜRLER."... (tam yorumları oku)
Genel Değerlendirme:4,4 / 5 yıldız.
"Makineyi öyle çok sevdim ki; son 4 gündür sürekli çamaşır yıkıyorum. Kurutma özelliği beklentilerimi karşıladı. Alırken tereddütlerim vardı ancak şu anda "neden daha önce almadım" diye kendime"... (tam yorumları oku)
Genel Değerlendirme:4,2 / 5 yıldız.
"ben daha az gürültürlü bir makine bekliyordum. ayrıca nedense internetten alınan ürün farklı mı oluyor bilmiyorum. anlatılan özelliklerine göre daha yapmacık geldi. şimdilik çalışmasında sorun yok."... (tam yorumları oku)
Genel Değerlendirme:4 / 5 yıldız.
"fiyat performans olarak gayet iyi bir makina.kapagı 180 derece donseydi daha guzel olurdu .malzeme plastik boyama.inox govde degil.inox olaydı daha hos gorunurdu.alt tarafta bulunan pislik toplama"... (tam yorumları oku)
Genel Değerlendirme:4 / 5 yıldız.
"Samsung çamaşır makinesinin kapakları elle tutulduğunda iz bırakıyor.Mağazalarda gördüğüm ürünlerin çoğunda bunu gözlemledim.Artık bu sorunu çözün ben de makinenizi alayım."... (tam yorumları oku)
Genel Değerlendirme:3,8 / 5 yıldız.
"Bu makinayı almadan önce çok düşündüm .İlk kez beyaz eşyada Samsung .Dizaynı etkileyici,ve son yıllarda ileri giden teknolojisiyle ve satış danışmanı ile bana güven verdi.İnanın makine süper.Özellikle"... (tam yorumları oku)
Genel Değerlendirme:3,8 / 5 yıldız.
"Çamaşırlar kirli çıkıyor servis deterjandan dedi onların önerdiğini kullandım ama sonuç değişmedi. Tam kurutma modunda eşyalar çok kırışıyor ve çekiyor diğer modda ise neredeyse ıslak çıkıyor tekrar"... (tam yorumları oku)
Genel Değerlendirme:3,7 / 5 yıldız.
"Merhabalar Ürünü alana kadar herşey güzeldi ama aldıktan yaklasık 2.5 ay sonra kötü plastik-bakalit tarzı koku nedeniyle servisi cagırdım ayrıca cok ses cıkarıyordu. Gelen servis cihazın kazan"... (tam yorumları oku)
Genel Değerlendirme:3,3 / 5 yıldız.
"Samsung kalitesine gsm ve tv dakı basarısına güvenerek çamaşır makinemide aynı markadan tercih ettim sonuçtan hiç memnun kalmadım.Teknik özellikleri içerisinde sessiz çalışması benim için çok"... (tam yorumları oku)
Genel Değerlendirme:3 / 5 yıldız.
"Eski makinemizden sonra umutla aldigimiz makine temiz yikamiyor..camasrilar özeliklikle kirliyse mutlaka lekeli kalıyor..."... (tam yorumları oku)
Genel Değerlendirme:2,9 / 5 yıldız.
"ilk defa kullandık ve cihaz bozuldu. oldukça güzel tecrübe oldu bizim için. 2 nci değişimi yine aynı sonuç"... (tam yorumları oku)
Genel Değerlendirme:2,8 / 5 yıldız.
"mükemmel mi ? fiyat-performans ikileminde kesinlikle öyle . görüntüsü özellikleri yıkaması verilen paranın cok cok üstünde. aylardır kullanıyorum ve en küçük sıkıntım yok. samsung beyaz esyada"... (tam yorumları oku)
Genel Değerlendirme:2,5 / 5 yıldız.
"sessizliğinden ve yıkama performansından çok memnunum, ancak kurutmasından pek performans beklemeyin, ancak bir iki kiloluk giysiyi 2 saatte kurutabiliyor, efektif kurutma için ayrı kurutma makinasına"... (tam yorumları oku)
Genel Değerlendirme:2 / 5 yıldız.
"bu ürünü 6 aydır kullanıyorum ve 2. ayından beri sıkma ile ilgili sorunları var. takılı kalıyor sözde 12 dakikalık sıkma programı yarım saate uzuyor. tambur dönüyor ama boşuna. pişman oldum keşke"... (tam yorumları oku)
Genel Değerlendirme:1,6 / 5 yıldız.
"kesinlikle leke çıkartmıyor, eko buble hikaye bir gram köpük yok makinada, her türlü deterjanı denedik 5 para etmez, 1200 devirde sıkarken ne kadar ayaklarını iyi sabitlerseniz sabitleyin çok ses"... (tam yorumları oku)
1 2 sonra>>