SAMSUNG Değerlendirmeleri ve Yorumları
Yorum Ana Sayfa > Samsung Beyaz Yorumlar > Çamaşır Makinesi Yorumlar

Çamaşır Makinesi Yorumları

Genel Değerlendirme:5 / 5 yıldız.
"bu ürünü sessiz olduüu için tercih ettim gerçektende yıkama esnansında sadece su çalkalanma sesi geliyor, motordan eski motorlardaki sesleri duyamıyorsunuz, sıkmada da sessiz sadece kazanın aşırı"... (tam yorumları oku)
Genel Değerlendirme:5 / 5 yıldız.
"mükemmel bir çamaşır öakinesi fakat web sitesinde cihazların ve makinelerin fiyatları görünmesi güzel olurdu"... (tam yorumları oku)
Genel Değerlendirme:5 / 5 yıldız.
"Ürün ve servis hizmetinden çok memnunum. Özellikle kış günlerinde akşamdan yıkayın ve kurutun, sabaha ütüye hazır yada 15 dk kısa yıkama yapın ve kurutun toplamda 90 dk da ütüye hazır. Daha ne"... (tam yorumları oku)
Genel Değerlendirme:5 / 5 yıldız.
"2 yıldır kullanıyorum çok memnunum, ütüye hazır moduna bayılıyorum. Keşke diyorum 8kg ler daha erken çıksaydı da onu alsaydım dedim sonra. Bence kesinlikle samsung alın ve 8kg alın."... (tam yorumları oku)
Genel Değerlendirme:5 / 5 yıldız.
"Bir haftadır kullanıyoruz . Makine gayet sesiz yıkamasıda güzel ve ekonomik Yorgan yıkamak için7kg küçük geliyor Alacak olanlara tavsiyem 8kg"... (tam yorumları oku)
Genel Değerlendirme:4,8 / 5 yıldız.
"ESKİ MAKİNEDEN SONRA ÇOK SESSİZ VE KALİTELİ BİR MAKİNE TAVSİYE EDERİM."... (tam yorumları oku)
Genel Değerlendirme:4,7 / 5 yıldız.
"Bu makineyi internetten yaptığım araştırmalar sonunda aldım.sessizlik ve yıkama performansı 10 numara yalnız çamaşırları kurutma yaparken iç cephedeki lastiğin kokusu çamaşırlara siniyor ve yumuşatıcı"... (tam yorumları oku)
Genel Değerlendirme:4,7 / 5 yıldız.
"Daha önce wd 7704 bir model kurutmalı kullandım 4 yıldan uzun bir süre bozulmadı ve ilk bozulmada değişim yaptılar ve bu moldan önce wd702u model önerdiler yoksa siZ model beğenin dediler ama ben bu"... (tam yorumları oku)
Genel Değerlendirme:4,4 / 5 yıldız.
"PİYASADA SATILAN DİYER MARKALARA GÖRE SAMSUNG BENCE ONLARDAN ÇOK DAHA İYİ VE SERVİSLERİDE ÖYLE KURULUM İÇİN GELEN SERVİS ELEMANLARININ GÜLER YÜZÜ VE BİLGİSİ ÇOK İYİDİ. SAMSUNGA BUNUN İÇİN TEŞEKÜRLER."... (tam yorumları oku)
Genel Değerlendirme:4,4 / 5 yıldız.
"Makineyi öyle çok sevdim ki; son 4 gündür sürekli çamaşır yıkıyorum. Kurutma özelliği beklentilerimi karşıladı. Alırken tereddütlerim vardı ancak şu anda "neden daha önce almadım" diye kendime"... (tam yorumları oku)
Genel Değerlendirme:4,3 / 5 yıldız.
"byük umutlarla hanıma en iyi en mükemmel bir makine almak istedim. bulundum yerde bütün modelleri görme imkanım yoktu. ,internetten aradım smasung medlelri içinde cristal blede indirim varmış ama"... (tam yorumları oku)
Genel Değerlendirme:4,2 / 5 yıldız.
"Böyle mükemmel sayılabilecek makinada neden kurutma özelliği koyulmamış anlayamadık. .."... (tam yorumları oku)
Genel Değerlendirme:4 / 5 yıldız.
"Bu ürünü aldığımdan beri 2 sorunu çıktı. İlk senesinde makinenin kartını değiştirmeyi gerektirecek kendini kapatmama sorunu oluştu. Şu an 3.senesinde(garanti içinde) ve zemini su bastı. Yumuşatıcı"... (tam yorumları oku)
Genel Değerlendirme:4 / 5 yıldız.
"fiyat performans olarak gayet iyi bir makina.kapagı 180 derece donseydi daha guzel olurdu .malzeme plastik boyama.inox govde degil.inox olaydı daha hos gorunurdu.alt tarafta bulunan pislik toplama"... (tam yorumları oku)
Genel Değerlendirme:4 / 5 yıldız.
"Samsung çamaşır makinesinin kapakları elle tutulduğunda iz bırakıyor.Mağazalarda gördüğüm ürünlerin çoğunda bunu gözlemledim.Artık bu sorunu çözün ben de makinenizi alayım."... (tam yorumları oku)
Genel Değerlendirme:3,7 / 5 yıldız.
"Hiç önermem... Evde helikopter var gibi ses yapıyor... Bence bu seri de hata var. Ürünü firma geri çağırmalı... Vaat ettikleri özellikler yok çünkü..."... (tam yorumları oku)
Genel Değerlendirme:3,7 / 5 yıldız.
"Merhabalar Ürünü alana kadar herşey güzeldi ama aldıktan yaklasık 2.5 ay sonra kötü plastik-bakalit tarzı koku nedeniyle servisi cagırdım ayrıca cok ses cıkarıyordu. Gelen servis cihazın kazan"... (tam yorumları oku)
Genel Değerlendirme:3,6 / 5 yıldız.
"Fiyat, performans fevkalade. Sessiz, yürüme yok, servis güzel, e daha ne olsun."... (tam yorumları oku)
Genel Değerlendirme:3,6 / 5 yıldız.
"2013 ün 8 inci ayında aldığım ve daha garanti süresi bitmeyen çamaşır makinam 5E hatası verdi.Kullanım klavuzunda belirtilen tedbirleri yapmama rağmen(filtre temizleme,hortumu kontrol etme) yinede su"... (tam yorumları oku)
Genel Değerlendirme:3,5 / 5 yıldız.
"telefonumdan memnunum çamaşır makinasınıda denedim"... (tam yorumları oku)
1 2 sonra>>