SAMSUNG Değerlendirmeleri ve Yorumları
Yorum Ana Sayfa > Samsung Beyaz Yorumlar > Çamaşır Makinesi Yorumlar

Çamaşır Makinesi Yorumları

Genel Değerlendirme:5 / 5 yıldız.
"KESİNLİKLE TAVSİYE EDİYORUM ÇOK TEREDDÜT EDEREK ALDIGIM AMA SONRASINDA ÇOK MEMNUN KALDIGIM BIR ÜRÜN"... (tam yorumları oku)
Genel Değerlendirme:5 / 5 yıldız.
"Sessize yakın çalışıyor ve temiz yıkıyor. Kullanımı kolay ve anlaşılır... Kayışlı motorlara göre inverter motor büyük avantajlar sağlıyor. Ürünü almadan önce rakip marka ve modelleri uzun süre"... (tam yorumları oku)
Genel Değerlendirme:4,8 / 5 yıldız.
"teknoji lideri samsung...gercekten beyaz esyada cok yuksek kalıteyi sunuyor...hic teredüt edilmeden alınablir...para veriyorsan samsung tam adresi...10 yıl motor garantisi cok iyi..."... (tam yorumları oku)
Genel Değerlendirme:4,5 / 5 yıldız.
"2013den beri kullanıyorum program sayısı az bize göre az kot ve ütüsüz yada perde gibi programlar yok ayrıca kısa program 15 dakika yeteli değil terli eşyalara Yazgünü iyi ama çalışan aileler için"... (tam yorumları oku)
Genel Değerlendirme:4,5 / 5 yıldız.
"Sessiz ve özellikleri cok güzel.Dogrusu görünüşünü çok beğendim ama samsung marka çamaşır makinesi kullanan bir kişi bile yoktu.tereddütte kalmıştım ama cesaret edip aldım.Kesinlikle tavsiye ederim."... (tam yorumları oku)
Genel Değerlendirme:4,4 / 5 yıldız.
"Ürünü alalı bir hafta oldu. Mükemmel demekten başka bir şey demiyorum. O kadar sessiz ki ilk çalıştırdığımda 10 dakika çalışıp çalışmadığından emin olamadım. Deterjan/Su/Isı/Devir ayarını otomatik"... (tam yorumları oku)
Genel Değerlendirme:4,3 / 5 yıldız.
"byük umutlarla hanıma en iyi en mükemmel bir makine almak istedim. bulundum yerde bütün modelleri görme imkanım yoktu. ,internetten aradım smasung medlelri içinde cristal blede indirim varmış ama"... (tam yorumları oku)
Genel Değerlendirme:3,9 / 5 yıldız.
"harika denilebilecek fiyatlara bu kalite inanılmaz şahane demek isteyebilirim... kuşadası"... (tam yorumları oku)
Genel Değerlendirme:3,8 / 5 yıldız.
"ECO BUBLE YOM.EN ÖNEMLİSİ SERAMİK RESİSTANS VAR DİYE ÜRÜNÜ SATTILAR.FAKAT ÜRÜNDE KESİNLİKLE SERAMİK RESİSTANS YOK ALIRKEN DİKKAT EDİN."... (tam yorumları oku)
Genel Değerlendirme:3,8 / 5 yıldız.
"Tasarım,özellikler ve yaptığı iş açısından gayet tatminkar.Çok temiz yıkıyor,köpük teknolojisi güzel eşyalarınıza nüfuz ediyor kiri daha rahat çıkarıyor,köpük kalmamasını sağlıyor,sessiz bir motora"... (tam yorumları oku)
Genel Değerlendirme:3,5 / 5 yıldız.
"telefonumdan memnunum çamaşır makinasınıda denedim"... (tam yorumları oku)
Genel Değerlendirme:3,4 / 5 yıldız.
"ALIRKEN SESSİZ DİYE ALDIM AMA MAKİNE ÇOK SESLİ ÇALIŞIYOR YANİ 3. KATTAKİ EV SAHİBİ BİLE DUYUYOR SESİNİ MEMMUN DEĞİLİM"... (tam yorumları oku)
Genel Değerlendirme:3,3 / 5 yıldız.
"Bir tişört yarım saatte kurumakta! Kurutma performansı için seçilmemeli."... (tam yorumları oku)
Genel Değerlendirme:3,3 / 5 yıldız.
"makina 1,5 yılda yük hatası vermeye başladı ve bu kadar parayı boşuna verdiğimi düşünüyorum"... (tam yorumları oku)
Genel Değerlendirme:3 / 5 yıldız.
"ürünü 2 gün önce aldım 2 defa kullandım özellikle kurutma esnasında ağır lastik kokusu çıkıyor ve bu çamaşırlarıda kokutuyor sebebini öğrenebilir miyim ?"... (tam yorumları oku)
Genel Değerlendirme:2,5 / 5 yıldız.
"Yaklaşık iki yıl önce aldığım samsung wf0700ncw kodlu çamaşır makinesi çamaşırlarda delik açtığı gibi deterjan hiçbir şekilde makinede köpürmüyor makine hiç temizlemiyor hiç memnun değilim"... (tam yorumları oku)
Genel Değerlendirme:2,4 / 5 yıldız.
"Birbuçuk yıldır kullanıyoruz mükemmel bir makine.. Bir arkadaşımız makineye çamaşırı atıyoruz hiç temizlemiyor diyor.. Sevgili kardeşim deterjan koymayı unutma emi temizlemede ana unsur deterjandır"... (tam yorumları oku)
Genel Değerlendirme:1 / 5 yıldız.
"Çamaşır makinesi hiç su almıyor.aldığı su çamaşırları anca nemlendiriyor o halde yıkayınca da çamaşırlar soluyor.hiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiç memnun değilim."... (tam yorumları oku)