SAMSUNG Değerlendirmeleri ve Yorumları
Yorum Ana Sayfa > Samsung Beyaz Yorumlar > Bulaşık Makinesi Yorumlar

Bulaşık Makinesi Yorumları

Genel Değerlendirme:5 / 5 yıldız.
"ÇOCUK KİLİDİ GÜÇ DÜĞMESİNE BASILINCA DEVRE DIŞI KALIYOR. ÇOCUK KİLİDİNİN HİÇ BİR ANLAMI KALMIYOR PROĞRAM EN BASTAN YENIDEN BASLIYOR"... (tam yorumları oku)
Genel Değerlendirme:4,5 / 5 yıldız.
"çok ekonomik kullanışlı ve yenilikçi makine, çatal bıçak kaşık sepeti yok, bunun için en üstte bir çekmece var, yarım yıkama var, müzik seven bir makine.....süper"... (tam yorumları oku)
Genel Değerlendirme:4 / 5 yıldız.
"Makineyi aldım ama yıkamasında sorun var. Sürekli pis yıkıyor. Türlerce deterjan denedim fakat etki etmedi. Yaklaşık 9 aydır kullanıyorum ama yıkamasında sorun var. Firma biyardımcı olursa sevinirim."... (tam yorumları oku)
Genel Değerlendirme:2,7 / 5 yıldız.
"tablet ve sıvı deterjan kullandım sonuç değişmedi yine kötü yıkıyor"... (tam yorumları oku)
Genel Değerlendirme:2,7 / 5 yıldız.
"SONRA GECTİ :) sessiz sakın ve temiz kurutmasında problem yasadım ama parlatıyla o sorunnda cözuldu.. butun beyaz esyalarım samsung.."... (tam yorumları oku)
Genel Değerlendirme:2,6 / 5 yıldız.
"Deterjanı almıyor .. eşinin çenesini çekmek istemeyen erkekler kesinlikle almasın .."... (tam yorumları oku)
Genel Değerlendirme:2 / 5 yıldız.
"Durulaması biraz sorun var bulaşıklar tam durulanmamış ve giderinde deterjan atıkları kalıyor neden..."... (tam yorumları oku)
Genel Değerlendirme:1,9 / 5 yıldız.
"Sepetler son derece kullanışsız. İddia ettikleri kadar sessiz değil. +2 durulama yapmanız gerek ki bulaşıklar deterjandan arınsınlar. E o zaman da AAA olmuyor. Bir süre sonra kapak arızalandı, söküp"... (tam yorumları oku)
Genel Değerlendirme:1,9 / 5 yıldız.
"Makineyi alalı 3 hafta oldu ve gayet memnunuz. Yazılan yorumlara bakılırsa yanından bile geçmemek gerekir ama hiç de öyle değil. Kullanma talimatını okuyup ona göre işlem yaparsan oldukça iyi"... (tam yorumları oku)
Genel Değerlendirme:1 / 5 yıldız.
"Rezalet.Sakın almayın.Sepeti yukarı kaldıracak yapı 2 defa kırıldı.(6 ayda)"... (tam yorumları oku)