SAMSUNG Değerlendirmeleri ve Yorumları
Yorum Ana Sayfa > Samsung Beyaz Yorumlar > Bulaşık Makinesi Yorumlar

Bulaşık Makinesi Yorumları

Genel Değerlendirme:4,5 / 5 yıldız.
"Ürünü 3 aydir kullaniyorum, malzeme kalitesi çok güzel. Bulasiklari tertemiz yikiyor. detarjansiz dahi yikasaniz temizler, cunku bulasik makineleri sicak su kullanir :) yikamanin bittigini anlamak"... (tam yorumları oku)
Genel Değerlendirme:3,8 / 5 yıldız.
"1 aydır kullanıyorum.. Diğer samsung beyaz eşyalarımdan çok memnun kaldığımdan,bulaşık makinesini çok araştırdıktan sonra samsung almaya kara verdim.. Program bolluğu, kısa yıkama durulama hijyen"... (tam yorumları oku)
Genel Değerlendirme:3 / 5 yıldız.
"DW60H5050FS/TR model ürünü yeni kullanmaya başladım, görüntü, özellikler ve yıkama performansı pozitif özellikleri, fakat gördüğüm tek negatif özellik ki fark edene kadar baya uğraştım. Çatal kaşık"... (tam yorumları oku)
Genel Değerlendirme:3 / 5 yıldız.
"Beyaz olanını kullanmaktayım.Ürün kalabalık bir ailenin tüm ihtiyaçlarını karşılayacak ebatta. Düdüklü tencere, makarna tenceresi gibi büyük ebatlı ürünleri üst rayı yükselterek rahatlıkla"... (tam yorumları oku)
Genel Değerlendirme:2,7 / 5 yıldız.
"tablet ve sıvı deterjan kullandım sonuç değişmedi yine kötü yıkıyor"... (tam yorumları oku)
Genel Değerlendirme:2,6 / 5 yıldız.
"09.03.2014 samsunga güvenerek aldığım bu makinanın eski makinemden hiç farkı yok. En yoğun program da bile bulaşıklar su lekeli kirli çıkarıyor..garanti süresi bitmeden sorunumu çözmeye çalışacağım"... (tam yorumları oku)
Genel Değerlendirme:2,5 / 5 yıldız.
"Samsung enerji ve çevre verimliliği sağlıycam diye çok kasmış olmalı ki, bulaşıklar makineden çok kötü çıkıyor, en kaliteli deterjanı ve parlatıcıyı kullanmama rağmen, hem makinanın içerisinde kötü"... (tam yorumları oku)
Genel Değerlendirme:2,3 / 5 yıldız.
"nefis bir ürün kesinlikle alınmasını tavsiye ederim . cok sessiz bir ürün"... (tam yorumları oku)
Genel Değerlendirme:2 / 5 yıldız.
"Öncelikle alt sepetin tasarımı yüzünden yerleştirme sıkıntısı var. Tablet kapağı çok aşağıda olduğu için sepetin o tarafına tabak bile koyamıyorsunuz, koyarsanız kapak açılmıyor dolayısı ile tablet"... (tam yorumları oku)
Genel Değerlendirme:1,8 / 5 yıldız.
"Sürekli arıza çıkartıp duruyor hatta hatalı üretim olduğunu söyledi servis sakın almayın iadesi için uğraşıyorum"... (tam yorumları oku)