SAMSUNG Değerlendirmeleri ve Yorumları
Yorum Ana Sayfa > Samsung Beyaz Yorumlar > Bulaşık Makinesi Yorumlar

Bulaşık Makinesi Yorumları

Genel Değerlendirme:4 / 5 yıldız.
"Ürünü hepsi birarada tablet ile kullanıyoruz tuz koymuyoruz sonuç gerçekten çok iyi sertleşmiş kirleri çok güzel temizliyor bardaklarda iz bırakmıyor daha program süresi tamamlanmadığı halde"... (tam yorumları oku)
Genel Değerlendirme:2,9 / 5 yıldız.
"Bu kadar uygun fiyata harika performans yıkama konusunda kapsül kullanıldığı zaman hiç bir problem yok teşekkürler Samsung"... (tam yorumları oku)
Genel Değerlendirme:2,8 / 5 yıldız.
"SATIN ALDIĞIMIZ GÜNDEN BU GÜNE KADAR ELİMİZ AYAĞIMIZ OLDU. İNANIN KENDİMİZE VAKİT AYIRMAK DEYİNCE SAMSUNG GELİYOR AKLIMIZA. ÖNCEDEN İKİ SAATTE ELDE BULAŞIK YIKANIRKEN AYAKLARIMIZA TABİRİ CAİZ İSE KARA"... (tam yorumları oku)
Genel Değerlendirme:2,7 / 5 yıldız.
"SONRA GECTİ :) sessiz sakın ve temiz kurutmasında problem yasadım ama parlatıyla o sorunnda cözuldu.. butun beyaz esyalarım samsung.."... (tam yorumları oku)
Genel Değerlendirme:2 / 5 yıldız.
"aldigim gunden beri cektigim tek makina harcanan paraya yazik kirli birakiyor deterjanli kaliyor kurutmuyor 2 defa yikamak zorunda kaliyorum her seferinde tam bir rezalet!"... (tam yorumları oku)
Genel Değerlendirme:1,9 / 5 yıldız.
"Makineyi alalı 3 hafta oldu ve gayet memnunuz. Yazılan yorumlara bakılırsa yanından bile geçmemek gerekir ama hiç de öyle değil. Kullanma talimatını okuyup ona göre işlem yaparsan oldukça iyi"... (tam yorumları oku)
Genel Değerlendirme:1 / 5 yıldız.
"Rezalet.Sakın almayın.Sepeti yukarı kaldıracak yapı 2 defa kırıldı.(6 ayda)"... (tam yorumları oku)