SAMSUNG Değerlendirmeleri ve Yorumları
Yorum Ana Sayfa > Samsung Beyaz Yorumlar > Bulaşık Makinesi Yorumlar

Bulaşık Makinesi Yorumları

Genel Değerlendirme:2,8 / 5 yıldız.
"SATIN ALDIĞIMIZ GÜNDEN BU GÜNE KADAR ELİMİZ AYAĞIMIZ OLDU. İNANIN KENDİMİZE VAKİT AYIRMAK DEYİNCE SAMSUNG GELİYOR AKLIMIZA. ÖNCEDEN İKİ SAATTE ELDE BULAŞIK YIKANIRKEN AYAKLARIMIZA TABİRİ CAİZ İSE KARA"... (tam yorumları oku)
Genel Değerlendirme:2,7 / 5 yıldız.
"Keşke bu yorumları makineyi almadan önce okusaymısım. Benim de benzer sikayetlerim var: Programları cok uzun, buna ragmen yıkama performansı iyi degil, bulasıklar ıslak ve lekeli cıkıyor. bu marka"... (tam yorumları oku)
Genel Değerlendirme:2,7 / 5 yıldız.
"SONRA GECTİ :) sessiz sakın ve temiz kurutmasında problem yasadım ama parlatıyla o sorunnda cözuldu.. butun beyaz esyalarım samsung.."... (tam yorumları oku)
Genel Değerlendirme:2,1 / 5 yıldız.
"Makinenin kısa program temizleme performansı kötü,diğer çoğu markada bu problemi görmedim.Ayrıca sepet tellerinin arası çok açık,ince belli bardaklar düşüyor.Çatal,kaşık vb. sepetine konulan ince"... (tam yorumları oku)
Genel Değerlendirme:1,9 / 5 yıldız.
"Makineyi alalı 3 hafta oldu ve gayet memnunuz. Yazılan yorumlara bakılırsa yanından bile geçmemek gerekir ama hiç de öyle değil. Kullanma talimatını okuyup ona göre işlem yaparsan oldukça iyi"... (tam yorumları oku)
Genel Değerlendirme:1 / 5 yıldız.
"Samsung a aşırı güvenim var.Nedenini sorarsanız 1 adet DW-FG520 bulaşık makinesi aldım,garantiden geri iade aldılar. Yeniden aynı üründen aldım aynı sıkıntılar devam ediyor.üst sepet tamir"... (tam yorumları oku)