SAMSUNG Değerlendirmeleri ve Yorumları
Şimdi SAMSUNG websitesinde alışveriş yapın
Bulaşık Makinesi Alışveriş veya
Kategori Seçin
Yorum Ana Sayfa > Samsung Beyaz Yorumlar > Bulaşık Makinesi Yorumlar

Bulaşık Makinesi Yorumları

Genel Değerlendirme:3 / 5 yıldız.
"bende herkes gibi yıkama felaket tablet erimiyor bulaşıklar da hep lekeli kurutma yok bulaşıkları bile az alıyor eski makinem iki günde dolarken bu bir günde doluyor eski makinemi arar oldum verdiğim"... (tam yorumları oku)
Genel Değerlendirme:2,9 / 5 yıldız.
"samsung mühendisleri kurutmayan bulaşık makinası yapar mı kaç milyardolarlık şirket,hiç olumsuz yorumlara aldırış etmeden aldım süper kurutuyor çokta güzel yıkıyor tablet quantum kullanıcaksın gerisi"... (tam yorumları oku)
Genel Değerlendirme:2,7 / 5 yıldız.
"Bu ürünü aldıktansonra öylesine bu adresi ziyaret etmiş ve aldıgıma pişman olmuştum ve hatta o gece oldukça moralim bozulmuştu eşimle birlikte.ürünü sipariş etmiş kredi kartından çekmiştim ve ne"... (tam yorumları oku)
Genel Değerlendirme:2 / 5 yıldız.
"merhabalar ben bulaşık makinası alacağım ve araştırıyorum samsung almaya niyetliyim çünkü 12 senedir telefonla başlayan samsung hayranlığım devam ediyor buzdolabım süpürgem samsung ve bunuda samsung"... (tam yorumları oku)
Genel Değerlendirme:1 / 5 yıldız.
"tüm beyaz eşyalarım samsung ama bulaşık makinesi tam bir mühendislik hatası. tablet sürekli kapakta erimeden kalıyor. böyle olunca az suyla yıkadım diye sevinceme bi daha yıkayarak israf yapmış"... (tam yorumları oku)
Genel Değerlendirme:1 / 5 yıldız.
"Samsung a aşırı güvenim var.Nedenini sorarsanız 1 adet DW-FG520 bulaşık makinesi aldım,garantiden geri iade aldılar. Yeniden aynı üründen aldım aynı sıkıntılar devam ediyor.üst sepet tamir"... (tam yorumları oku)