SAMSUNG Değerlendirmeleri ve Yorumları
Yorum Ana Sayfa > Samsung Beyaz Yorumlar > Bulaşık Makinesi Yorumlar

Bulaşık Makinesi Yorumları

Genel Değerlendirme:5 / 5 yıldız.
"Makineyi ilk aldığımızda kullanımdan kaynaklanan bazı sıkıntılar yaşadık. Tablet deterjan kullanımıyla kısa programda bile mükemmel yıkama... Kesinlikle tavsiye ederim."... (tam yorumları oku)
Genel Değerlendirme:4,5 / 5 yıldız.
"Ürünü 3 aydir kullaniyorum, malzeme kalitesi çok güzel. Bulasiklari tertemiz yikiyor. detarjansiz dahi yikasaniz temizler, cunku bulasik makineleri sicak su kullanir :) yikamanin bittigini anlamak"... (tam yorumları oku)
Genel Değerlendirme:4,5 / 5 yıldız.
"çok ekonomik kullanışlı ve yenilikçi makine, çatal bıçak kaşık sepeti yok, bunun için en üstte bir çekmece var, yarım yıkama var, müzik seven bir makine.....süper"... (tam yorumları oku)
Genel Değerlendirme:3 / 5 yıldız.
"Ürünü araştırarak ve beğenerek aldım fakat performansı SIFIR bir ürün. Sorunlar: Kurulum aşamasında teknik servis elemanının işini tam yapmaması, makineyi kullanmaya başladığım ilk gün haricinde 12-18"... (tam yorumları oku)
Genel Değerlendirme:2,7 / 5 yıldız.
"tablet ve sıvı deterjan kullandım sonuç değişmedi yine kötü yıkıyor"... (tam yorumları oku)
Genel Değerlendirme:2,7 / 5 yıldız.
"Harika bir makine 5 aydır kullanıyorum hiç bir sorun çıkarmadı fiyat performans olarak mükemmel"... (tam yorumları oku)
Genel Değerlendirme:2,7 / 5 yıldız.
"SONRA GECTİ :) sessiz sakın ve temiz kurutmasında problem yasadım ama parlatıyla o sorunnda cözuldu.. butun beyaz esyalarım samsung.."... (tam yorumları oku)
Genel Değerlendirme:2 / 5 yıldız.
"Öncelikle alt sepetin tasarımı yüzünden yerleştirme sıkıntısı var. Tablet kapağı çok aşağıda olduğu için sepetin o tarafına tabak bile koyamıyorsunuz, koyarsanız kapak açılmıyor dolayısı ile tablet"... (tam yorumları oku)
Genel Değerlendirme:2 / 5 yıldız.
"Durulaması biraz sorun var bulaşıklar tam durulanmamış ve giderinde deterjan atıkları kalıyor neden..."... (tam yorumları oku)
Genel Değerlendirme:1,9 / 5 yıldız.
"Sepetler son derece kullanışsız. İddia ettikleri kadar sessiz değil. +2 durulama yapmanız gerek ki bulaşıklar deterjandan arınsınlar. E o zaman da AAA olmuyor. Bir süre sonra kapak arızalandı, söküp"... (tam yorumları oku)
Genel Değerlendirme:1 / 5 yıldız.
"Rezalet.Sakın almayın.Sepeti yukarı kaldıracak yapı 2 defa kırıldı.(6 ayda)"... (tam yorumları oku)