SAMSUNG Değerlendirmeleri ve Yorumları
Yorum Ana Sayfa > Samsung Beyaz Yorumlar > Bulaşık Makinesi Yorumlar

Bulaşık Makinesi Yorumları

Genel Değerlendirme:4,5 / 5 yıldız.
"Ürünü 3 aydir kullaniyorum, malzeme kalitesi çok güzel. Bulasiklari tertemiz yikiyor. detarjansiz dahi yikasaniz temizler, cunku bulasik makineleri sicak su kullanir :) yikamanin bittigini anlamak"... (tam yorumları oku)
Genel Değerlendirme:3,8 / 5 yıldız.
"1 aydır kullanıyorum.. Diğer samsung beyaz eşyalarımdan çok memnun kaldığımdan,bulaşık makinesini çok araştırdıktan sonra samsung almaya kara verdim.. Program bolluğu, kısa yıkama durulama hijyen"... (tam yorumları oku)
Genel Değerlendirme:3,7 / 5 yıldız.
"Makine güzel gerçekten fiyatı da net den alınca daha uyguna geliyor. Olumsuz yorum yazanlar kısa programda tableti eritmiyor diye yazmış sadece bu makina değil tüm makinalar kısa programda içinde sıvı"... (tam yorumları oku)
Genel Değerlendirme:2,6 / 5 yıldız.
"Yapılan yorumlardan da cihazın sorunlu ve hatalı olduğu belli bu cihaz tasarım hataları ve yıkama sorunları mevcut uzun uzadıya yazmaya gerek yok kullanıcıların sorunları ortak bir çoğunu insanlar"... (tam yorumları oku)
Genel Değerlendirme:2,6 / 5 yıldız.
"Deterjan artiklari kaliyor. Guvenip aldigim icin cok pismanim. Bulasiklari yikamiyor."... (tam yorumları oku)
Genel Değerlendirme:2,5 / 5 yıldız.
"Samsung enerji ve çevre verimliliği sağlıycam diye çok kasmış olmalı ki, bulaşıklar makineden çok kötü çıkıyor, en kaliteli deterjanı ve parlatıcıyı kullanmama rağmen, hem makinanın içerisinde kötü"... (tam yorumları oku)
Genel Değerlendirme:2,5 / 5 yıldız.
"Bütün beyaz esyalarim samsung olsun diyerek, Bulaşık makinasi da samsung aldım. Tasarımı hoş du fakat bulasik lari 7 aydır 1 kere temiz Yıkamiştir. Kurutmasi da berbat lekeler pislikler. Enerji ve"... (tam yorumları oku)
Genel Değerlendirme:2,3 / 5 yıldız.
"nefis bir ürün kesinlikle alınmasını tavsiye ederim . cok sessiz bir ürün"... (tam yorumları oku)
Genel Değerlendirme:2 / 5 yıldız.
"Öncelikle alt sepetin tasarımı yüzünden yerleştirme sıkıntısı var. Tablet kapağı çok aşağıda olduğu için sepetin o tarafına tabak bile koyamıyorsunuz, koyarsanız kapak açılmıyor dolayısı ile tablet"... (tam yorumları oku)
Genel Değerlendirme:1,7 / 5 yıldız.
"parasına değmez çok arıza çıkardı aynı arıza 5 defa olmazsa ürün değişmiyor"... (tam yorumları oku)