SAMSUNG Değerlendirmeleri ve Yorumları
Yorum Ana Sayfa > Samsung Beyaz Yorumlar > Bulaşık Makinesi Yorumlar

Bulaşık Makinesi Yorumları

Genel Değerlendirme:4,5 / 5 yıldız.
"Ürünü 3 aydir kullaniyorum, malzeme kalitesi çok güzel. Bulasiklari tertemiz yikiyor. detarjansiz dahi yikasaniz temizler, cunku bulasik makineleri sicak su kullanir :) yikamanin bittigini anlamak"... (tam yorumları oku)
Genel Değerlendirme:3,7 / 5 yıldız.
"kesinlikle kullanışlı bir makine değil.Sepet sistemi iğrenç! Bulaşıklar kesinlikle rahat yerleşmiyor.görünüşüne aldanıp sakın yanılmayın benim gibi,eve geldiğinde pişman olacağınız bir makine!"... (tam yorumları oku)
Genel Değerlendirme:3 / 5 yıldız.
"Beyaz olanını kullanmaktayım.Ürün kalabalık bir ailenin tüm ihtiyaçlarını karşılayacak ebatta. Düdüklü tencere, makarna tenceresi gibi büyük ebatlı ürünleri üst rayı yükselterek rahatlıkla"... (tam yorumları oku)
Genel Değerlendirme:2,7 / 5 yıldız.
"tablet ve sıvı deterjan kullandım sonuç değişmedi yine kötü yıkıyor"... (tam yorumları oku)
Genel Değerlendirme:2,7 / 5 yıldız.
"bir bulaşığı iki kez yıkıyorum. sıvı deterjanı eritmiyor. iyice yıkayıp bulaşığı öyle makinaya diziyorum buna rağmen memnun değilim..."... (tam yorumları oku)
Genel Değerlendirme:2,6 / 5 yıldız.
"09.03.2014 samsunga güvenerek aldığım bu makinanın eski makinemden hiç farkı yok. En yoğun program da bile bulaşıklar su lekeli kirli çıkarıyor..garanti süresi bitmeden sorunumu çözmeye çalışacağım"... (tam yorumları oku)
Genel Değerlendirme:2,5 / 5 yıldız.
"Samsung enerji ve çevre verimliliği sağlıycam diye çok kasmış olmalı ki, bulaşıklar makineden çok kötü çıkıyor, en kaliteli deterjanı ve parlatıcıyı kullanmama rağmen, hem makinanın içerisinde kötü"... (tam yorumları oku)
Genel Değerlendirme:2 / 5 yıldız.
"Öncelikle alt sepetin tasarımı yüzünden yerleştirme sıkıntısı var. Tablet kapağı çok aşağıda olduğu için sepetin o tarafına tabak bile koyamıyorsunuz, koyarsanız kapak açılmıyor dolayısı ile tablet"... (tam yorumları oku)
Genel Değerlendirme:1 / 5 yıldız.
"Alr tepsiye konan tencere ve tepsiler 4buçuk saat yıkanmasına rağmen yağlı ve lekeli çıktı."... (tam yorumları oku)
Genel Değerlendirme:1 / 5 yıldız.
"Bulaşık yıkamayan bulaşık makinesi üretmişsiniz tebrik ederim. tertemiz koyduğum bulaşıklarım leş gibi çıkıyor. Hergun üretici -mühendislerine, bu ürünleri Türkiyede satanlara ve şikayetçilerinden"... (tam yorumları oku)