SAMSUNG Değerlendirmeleri ve Yorumları
Yorum Ana Sayfa > Samsung Beyaz Yorumlar > Elektrikli Süpürge Yorumlar

Elektrikli Süpürge Yorumları

Genel Değerlendirme:5 / 5 yıldız.
"Bu fiyata alabileceğiniz en başarılı elektrikli süpürge. 1 yıldır kullanıyoruz. Şu ana kadar bir sıkıntı yaşatmadı bize. Tavsiye ederiz. not: Yeni evli, çocuksuz çift."... (tam yorumları oku)
Genel Değerlendirme:5 / 5 yıldız.
"hafif pratik kullanışlı bir elektrik süpürgesi kesinlikle tavsiye ederim."... (tam yorumları oku)
Genel Değerlendirme:5 / 5 yıldız.
"çok iyi bi ürün emiş gücü koldan kontol özelliği çok ergonomik eğilmeye ihtiyaç duymuyorsunuz"... (tam yorumları oku)
Genel Değerlendirme:5 / 5 yıldız.
"herzamanki gibi tabikide SAMSUNG ............televizyonum telefonum buzdolabım fırınım mikro dalgam tost makinam fön makinam oğlumun tıraş makinası mikro dalgam veeeee şimdide süpürgem :* ..."... (tam yorumları oku)
Genel Değerlendirme:5 / 5 yıldız.
"Ürünü dün aldım ve eve gider gitmez kullandım. Gerçekten çok iyi temizliyor. Evde bir kedim var ve halılara yapışan tüyleri bir önceki süpürgem temizlemiyordu-toz torbalı bir süpürgeydi. Ama bu"... (tam yorumları oku)
Genel Değerlendirme:4,7 / 5 yıldız.
"Yaklaşık bir hafta oldu kullanıyoruz ve memnunuz. Gerçekten harika bir çekim gücü var Halıları derinlemesine tozlardan arındırıyor diyebilirim inanının halınızın rengi değişiyor bir ton renk açılıyor"... (tam yorumları oku)
Genel Değerlendirme:4,6 / 5 yıldız.
"4x4 evinize girdi.....kalitesi mükemmelin ötesi.düşünmeden alınabilecek tek marka bence.abartılmayı hakediyor.Samsung VCC8830V3S/XTR Rambo 2200 W Toz Torbasız Hepa Filtreli Elektrikli Süpürgeyi tercih"... (tam yorumları oku)
Genel Değerlendirme:4,4 / 5 yıldız.
"Ürünü daha dün aldık, gerçekten çekiş gücü ve kullanım kolaylığı açısından çok güzel bir ürün , daha önce temizlik yaptığımızı zannediyormuşuz bu ürünü kullanınca anladık .Tek eksiği fırçalı başlığın"... (tam yorumları oku)
Genel Değerlendirme:4,4 / 5 yıldız.
"Fiyatını haketmeyen, emiş gücü düşük, toz haznesinin boşaltımı ve temizlenmesi alerjik bünyesi olanlar için problemli, kullanımı ergonomik olmayan bir ürün."... (tam yorumları oku)
Genel Değerlendirme:4,2 / 5 yıldız.
"Bir yıldır kullanıyorum çekiş gücü hala ilk günkü gibi mükemmel... Neredeyse halıyı da yutacak:) Evde kedim olduğu için diğer aparatta çok işime yarıyor. Sadece gürültüsü biraz fazla... Onun dışında"... (tam yorumları oku)
Genel Değerlendirme:4 / 5 yıldız.
"İlk 15-20 dakika gayet güzel ancak sonrasında filtreler hemen tıkanıyor sürekli temizlenme istiyor bıktırıcı...Ürünü yanında yedek filtreler ile satsalar iyi olur. Süpürgenin yarısında değişirdik..."... (tam yorumları oku)
Genel Değerlendirme:3 / 5 yıldız.
"kesinlikle verdiğiniz paranın karşılığını alırsınız kullanımı kolay ve çekimi çok güzel"... (tam yorumları oku)
Genel Değerlendirme:2,3 / 5 yıldız.
"Aldıgım makinanım kutusunu acınca e sınıfı okdugunu gorunce sok olduk bilseydim asla almazdım"... (tam yorumları oku)
Genel Değerlendirme:2,1 / 5 yıldız.
"Emiş gücü iyi ama, kademeli düğmesi çok basit yapılmış ve kırıldı. Yüksek güçte kalınca başlığı yere yapıştı kaldırırken başlık kırıldı. Mağdurum."... (tam yorumları oku)
Genel Değerlendirme:1 / 5 yıldız.
"bir elektrik süpürgesi üretiyorsunuz ve toz torbasını neredeyse aynı fiyata satıyorsunuz ayrıca bu toz torbasına ulaşmak ayrı bir eziyet. koskoca samsung nasıl oluyor da buna bir çözüm bulamıyor"... (tam yorumları oku)