SAMSUNG Değerlendirmeleri ve Yorumları
Yorum Ana Sayfa > Samsung Beyaz Yorumlar > Elektrikli Süpürge Yorumlar

Elektrikli Süpürge Yorumları

Genel Değerlendirme:5 / 5 yıldız.
"hafif pratik kullanışlı bir elektrik süpürgesi kesinlikle tavsiye ederim."... (tam yorumları oku)
Genel Değerlendirme:5 / 5 yıldız.
"Ürünü yeni aldık. Şimdiye kadar kullandığımız en iyi süpürge. Halı ve koltuk temizleme yeteneği gerçekten çok iyi. Orta-az ses sınıfında sayılır. Fiyat avantajı ve küçük boyutuyla tavsiye ederiz"... (tam yorumları oku)
Genel Değerlendirme:5 / 5 yıldız.
"Çoğu zaman düşük seviyede kullanıyorum. IR ile kumanda edebilmek de kolaylık."... (tam yorumları oku)
Genel Değerlendirme:5 / 5 yıldız.
"herzamanki gibi tabikide SAMSUNG ............televizyonum telefonum buzdolabım fırınım mikro dalgam tost makinam fön makinam oğlumun tıraş makinası mikro dalgam veeeee şimdide süpürgem :* ..."... (tam yorumları oku)
Genel Değerlendirme:5 / 5 yıldız.
"Evet ürün gerçekten mükemmel ama toz torbası kesinlikle hiç bir serviste yok ve servisteki elemanlar çok saygısız."... (tam yorumları oku)
Genel Değerlendirme:5 / 5 yıldız.
"Ürünü dün aldım ve eve gider gitmez kullandım. Gerçekten çok iyi temizliyor. Evde bir kedim var ve halılara yapışan tüyleri bir önceki süpürgem temizlemiyordu-toz torbalı bir süpürgeydi. Ama bu"... (tam yorumları oku)
Genel Değerlendirme:4,7 / 5 yıldız.
"Yaklaşık bir hafta oldu kullanıyoruz ve memnunuz. Gerçekten harika bir çekim gücü var Halıları derinlemesine tozlardan arındırıyor diyebilirim inanının halınızın rengi değişiyor bir ton renk açılıyor"... (tam yorumları oku)
Genel Değerlendirme:4,6 / 5 yıldız.
"4x4 evinize girdi.....kalitesi mükemmelin ötesi.düşünmeden alınabilecek tek marka bence.abartılmayı hakediyor.Samsung VCC8830V3S/XTR Rambo 2200 W Toz Torbasız Hepa Filtreli Elektrikli Süpürgeyi tercih"... (tam yorumları oku)
Genel Değerlendirme:4,4 / 5 yıldız.
"Ürünü daha dün aldık, gerçekten çekiş gücü ve kullanım kolaylığı açısından çok güzel bir ürün , daha önce temizlik yaptığımızı zannediyormuşuz bu ürünü kullanınca anladık .Tek eksiği fırçalı başlığın"... (tam yorumları oku)
Genel Değerlendirme:4,4 / 5 yıldız.
"Fiyatını haketmeyen, emiş gücü düşük, toz haznesinin boşaltımı ve temizlenmesi alerjik bünyesi olanlar için problemli, kullanımı ergonomik olmayan bir ürün."... (tam yorumları oku)
Genel Değerlendirme:4,1 / 5 yıldız.
"6 aydır kullanıyorum. daha önce bosch elektrikli süpür gem vardı. iyi ve kötü taraflarını yazayım. iyi tarafı; çekişi harika, torbasız olması da kolaylık saglıyor. kötü tarafları; a) emiş gücü sadece"... (tam yorumları oku)
Genel Değerlendirme:4 / 5 yıldız.
"Almadan once özelliklerini, ne yapabileceğini çok araştırdım ve aldıktan sonar da ne vaadediyorsa onu buldum. Tabi ki dipköşe mükemmel bir temizlik beklenmemeli ama zeminde toplanan toz, kırıntı ve"... (tam yorumları oku)
Genel Değerlendirme:3 / 5 yıldız.
"kesinlikle verdiğiniz paranın karşılığını alırsınız kullanımı kolay ve çekimi çok güzel"... (tam yorumları oku)
Genel Değerlendirme:3 / 5 yıldız.
"İlk bir kaç ay çok güzel . Daha sonra filtresini atmaya başlıyor. Ses değişikliği başladı."... (tam yorumları oku)
Genel Değerlendirme:2,4 / 5 yıldız.
"markanın adına yakışmayan bir ürün . samsung tv ve cepte kalite ama süpürgelerin hepsi böyleyse daha çok çalışmalı . bir süre sonra kulağınıza pamuk tıkayarak süpürüyorsunuz"... (tam yorumları oku)
Genel Değerlendirme:1 / 5 yıldız.
"bir elektrik süpürgesi üretiyorsunuz ve toz torbasını neredeyse aynı fiyata satıyorsunuz ayrıca bu toz torbasına ulaşmak ayrı bir eziyet. koskoca samsung nasıl oluyor da buna bir çözüm bulamıyor"... (tam yorumları oku)