SAMSUNG Değerlendirmeleri ve Yorumları
Yorum Ana Sayfa > Samsung Beyaz Yorumlar > Elektrikli Süpürge Yorumlar

Elektrikli Süpürge Yorumları

Genel Değerlendirme:5 / 5 yıldız.
"Ürünü yeni aldık. Şimdiye kadar kullandığımız en iyi süpürge. Halı ve koltuk temizleme yeteneği gerçekten çok iyi. Orta-az ses sınıfında sayılır. Fiyat avantajı ve küçük boyutuyla tavsiye ederiz"... (tam yorumları oku)
Genel Değerlendirme:5 / 5 yıldız.
"Çoğu zaman düşük seviyede kullanıyorum. IR ile kumanda edebilmek de kolaylık."... (tam yorumları oku)
Genel Değerlendirme:5 / 5 yıldız.
"Ürünü dün aldım ve eve gider gitmez kullandım. Gerçekten çok iyi temizliyor. Evde bir kedim var ve halılara yapışan tüyleri bir önceki süpürgem temizlemiyordu-toz torbalı bir süpürgeydi. Ama bu"... (tam yorumları oku)
Genel Değerlendirme:5 / 5 yıldız.
"ev hanımları için gerçektn çok güzel bir süpürge. motor gücünden ziyade emiş gücü çok iyi tavsiye ederim."... (tam yorumları oku)
Genel Değerlendirme:4,8 / 5 yıldız.
"Bundan önce hiç temizlik yapmamışım gibi geliyor. Emiş gücü mükemmel , yanlız kullanımı biraz yoruyor gibi ama yine de her şeye değer. İş bitince, hazneden çıkanları aklım almıyor."... (tam yorumları oku)
Genel Değerlendirme:4,7 / 5 yıldız.
"Ürünü teslim alınca kutuyu eşimle birlikte heyecanla açtık. İlk bakışta tasarımı çok etkileyici ve hemen kullandık. Emiş gücü ve sessizliğini çok başarılı buldum. Bu fiyatlara alınabilecek kaliteli"... (tam yorumları oku)
Genel Değerlendirme:4,5 / 5 yıldız.
"arkadaşlar ben boyle bırşey gormedım tam bır atom karınca çok mağzayı gezdım bunun gıbısını gormedım tam benım ıstedığım dedım guçlu teforatsız ve etkılı torbayla uğraşmıyorsunuz dolunca tık tak çope"... (tam yorumları oku)
Genel Değerlendirme:4,5 / 5 yıldız.
"Ürünü bir aydır kullanıyorum. Samsung kalitesine güvenerek aldım. Çekim gücü ciddi anlamda çok yüksek. Parkeler üzerinde süpürge yapmak çok rahat. Ama halılar için aynı şeyi söyleyemeyeceğim. Halı"... (tam yorumları oku)
Genel Değerlendirme:4,1 / 5 yıldız.
"6 aydır kullanıyorum. daha önce bosch elektrikli süpür gem vardı. iyi ve kötü taraflarını yazayım. iyi tarafı; çekişi harika, torbasız olması da kolaylık saglıyor. kötü tarafları; a) emiş gücü sadece"... (tam yorumları oku)
Genel Değerlendirme:4 / 5 yıldız.
"Almadan once özelliklerini, ne yapabileceğini çok araştırdım ve aldıktan sonar da ne vaadediyorsa onu buldum. Tabi ki dipköşe mükemmel bir temizlik beklenmemeli ama zeminde toplanan toz, kırıntı ve"... (tam yorumları oku)
Genel Değerlendirme:4 / 5 yıldız.
"Fiyatına ve boyutuna göre mükemmel bir makine. Fakat kendi tanıtımında yapılan toz torbasına boşuna para harcamayın diye belirtilen ifadeler kendisi için gerekli olan süpürge filtresi ve hepa filtresi"... (tam yorumları oku)
Genel Değerlendirme:3,8 / 5 yıldız.
"dün aldım bu gün iade etmeyi düşünüyorum.elle temizlemek daha kolay."... (tam yorumları oku)
Genel Değerlendirme:1 / 5 yıldız.
"Süpürgeyi alırken satıcı ve servis ile ilgili yaşamış olduğumuz sıkıntıya değmesini bekliyordum .Ama beklediğim gibi olmadı....Bulaşık ve çamaşır makinamdan memnun olduğum için süpürgeyi de Samsung"... (tam yorumları oku)